Депутата облради від Команди Балоги будуть судити, політичні репресії?

Депутата облради від Команди Балоги будуть судити, політичні репресії?

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/110

❗️Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо депутата Закарпатської облради від партії «Команда Андрія Балоги», директора  Мукачівської центральної  районної лікарні  Євгена Мешка за фактом службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України).

❗️В умовах політичного протистояння на Закарпатті такі дії правоохоронців можуть розцінюватися, як репресії проти супротивників. ❗️Символічно, що дії прокуратури відбулися напередодні сесії Мукачівської райради (21 січня), на якій мають припинити повноваження голови районної ради Михайла Лабоша, також представника «Команди Андрія Балоги» (деталі – https://t.me/P_Fedaka/105)

❗️За даними слідства, обвинувачений уклав договір на закупівлю обладнання для ПЛР-тестування із порушенням податкового законодавства. Він перерахував постачальнику майже 1,5 млн грн з державних коштів включно із ПДВ – 245 тис. грн. При цьому службовець знехтував тим фактом, що з березня 2020 року встановлено, що при придбанні товарів для боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 замовник звільняється від оподаткування. Так, майже чверть мільйона гривень товариству перераховано безпідставно, а громаді, відповідно, завдано збитків на цю суму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.