Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер прокоментував бандитський напад на його офіс (фото)

Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер прокоментував бандитський напад на його офіс (фото)

Учора невідомі особи здійснили бандитський напад на мій депутатський офіс. Судячи з навмисно вчиненого погрому, а також зникнення документів,грошових коштів та робочого ноутбука з важливою інформацією, мені не дуже віриться у банальне випадкове пограбування. Все більше схоже на “привіт” від “доброзичливців” чи спробу вплинути не мене брудними методами. Я не бізнесмен, ні з ким нічого не ділю і в майнових суперечках не перебуваю. Тому наразі маю всі підстави пов’язувати цей напад зі своєю депутатською діяльністю, а також громадською і політичною активністю.
Хочу вірити, що правоохоронні органи зможуть розкрити цей злочин і знайти зловмисників.
Також нещодавно невідомі «доброзичливі» особи на моїй автівці навмисно розкрутили всі болти на колесах,залишивши їх так, щоб при русі автомобіля могли відпасти,а це вже сміливо можна назвати замахом на життя,яке могло призвести до фатальних наслідків…
Впевнено заявляю, що ні цей напад, ні будь-які подібні методи зведення рахунків та дискредитації не матимуть успіху. Моя активна громадська і депутатська позиція залишається незмінною, а всі розпочаті проекти та ініціативи будуть обов’язково продовжені, – повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, який також є помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України.

Опубликовано Роландом Цебером Вторник, 22 января 2019 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *