Де ховають побитих “Беркутом” громадян (ВІДЕО)

Одне з відділень лікарні, де за даними депутатів від опозиції, можуть знаходитися більше 20 поранених під час розгону мітингу на Майдані Незалежності, перебуває під посиленою охороною міліції.

Про це в ефірі Громадського телебачення повідомила співачка Руслана, яка разом з депутатами Миколою Катеринчуком та Лесею Оробець побували в лікарні швидкої допомоги на Братиславській, 3, в Києві.

Під наглядом міліції перебуває саме відділення гострих отруєнь. Відвідувачів до хворих мітингувальників не пустили.

Депутати не виключають, що у вказаній лікарні можуть перебувати й ті студенти, які вважаються зниклими після розгону мітингу 30 листопада.

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, “Беркут” силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 з них госпіталізували.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей.

Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.

З моменту силового розгону євромістечка на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада по медичну допомогу звернулися 305 потерпілих, із яких 120 отримали допомогу в стаціонарних умовах.

Українська правда

2 Comments

  1. Господа и Дамы, не играйте в однобокую информацию. Сотрудникам МВД тоже достается от митингующих, даже еще похлеще. Они тоже люди. В отличие от митингующих – у них есть приказ и они стараются добросовестно выполнять свою работу. А митингующих тяжело удержать и не факт, что оппозиция в состоянии проконтролировать действия каждого из собравшихся на митинг.

    1. Какая ещё однобокая информация. Какой ещё приказ. Что значит похлеще? В сети полно записей подтверждающих что ментов били сами менты, переодетые. Или это монтажи?
      Приказ нельзя выполнять если он нарушает конституцию…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.