Чиновники Ужгородщини незаконно віддали в оренду 47 га землі

земляМова йде про земельну ділянку державного підприємства «Радгосп-завод «Ужгородський» площею понад 47 га.

«Передувала цьому перевірка Ужгородської міжрайонної прокуратури щодо додержання вимог земельного законодавства посадовими особами Ужгородської РДА, Ужгородського районного відділу земельних ресурсів та Оноківської сільської ради при розпорядженні земельними ділянками на території цієї сільради», — повідомив Ужгородський міжрайонний прокурор Олександр Андришин.

Встановлено, що між Оноківською сільрадою та малим підприємством «Карпати» укладено договір тимчасового користування земельною ділянкою строком на 25 років для відновлення зони відпочинку і розведення риби. Проте, дана земля знаходиться за межами населеного пункту с. Оріховиця (урочище «Оріховицьке озеро») та перебувала у постійному користуванні ДП «Радгосп-завод «Ужгородський».

При цьому, всупереч вимог Земельного кодексу України, проект відведення вказаної земельної ділянки не розроблявся та з постійного користування державного підприємства земля не вилучалась. Окрім цього, заява про добровільну відмову від права на неї землекористувачем не надавалась.

Відтак, прокуратура вимагатиме у судовому порядку повернення 47 га землі у власність держави.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *