Чиновники Свалявщини воюють з народом

На адресу редакції надійшов лист громади Свалявщини, яка просить закарпатську міліцію навести лад у районі (орфографія і стилістика збережені):

В.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Шаранич Сергію Олексійовичу

Звернення громади Свалявщини щодо ситуації що склалося в районі. За період з 2012 року до цього часу підриємсво БТІ Свалявського району, яке підпорядковується районній раді,неодноразово своєю роботою будоражило населення району,в звязку з чим в роботу цього підприємства втрутилася громада району, щоб зупинити ті свавілля і знущання, за час керування ним Рущак О.В., над колективом БТІ. Використовуючи свою посаду голови районної ради Гартавел І.Й. та депутати Районної ради Желізняк В.В. і Рущак О.В. ( всі троє депутати від партії єдиного центру “ЕЦ”, які пройшли за рахунок підкупу виборців ) створили банду в районній раді і почали робити безчинства на підприємстві БТІ, звільняти в раді з посад людей під своє працевлаштування, призначати радників з виплатою в той час коли йдуть скорочення.

Спочатку відібрали в підприємства БТІ новий автомобіль, що підприємство собі купило за зароблені кошти, для голови районної Ради Гартавел І.Й., який використовував його в особистих цілях (кожного дня на службовому автомобілі їздить додому ,в с. Р.Гута ,а це біля 30+30 =60км від районного центру в той час коли в бюджеті району не хватає коштів на оплату заробітної плати не говорячи вже про виконання будь яких соціальних програм, про це є заява в органах міліції), а після звільнення Рущака О.В. і Желізняка В.В. з попереднього міста роботи ( держлісгосп де Рущак О.В.був – директором, Гартавел І.Й.- гол. лісничий, Желізняк В.В. – лісничий ), Рущака О.В. поставили директором БТІ,до речі після провірки його роботи працівниками КРУ на посаді директора “Держліс-госпу”,де було знайдено порушення на суму біля 6 000 000 гривнів,за які він так і не відповів по закону, так і не здавши своєму наступнику Держлісгосп, без відповідної освіти,з протеже Гартавел І.Й.став директором БТІ, а з собою туди він влаштував Желізняка В.В. водієм(який фактично там не працював) і свою бухгалтерку які були звільнені разом з ним. Так як підприємство є госпрозрахункове, вони повинні були робити на цих ледарів які їх обкрадали, і нічого не могли добитися, поки не втрутився народ на їх підтримку.

Вже депутати, на одній із сесій, проголосували за відсторонення Рущака О.В. якому Гартавел І.Й. незаконно одноосібно підняв зарплату ,що є розтратою бюджетних коштів, з посади директора, але він шахрайським методом, за допомогою своїх спільників, дане рішення сесії анулював у суді. Так як посаду директора БТІ призначає сесія районної ради, народ вирішив відвідати сесію щоб припинити свавілля банди “лісників”. Дізнавшись, що народ хоче прийти на сесію послухати запланований звіт голови районної ради та почути пояснення по підприємству БТІ, Гартавел І.Й. зриває сесію, і пише заяву що йому і його сім’ї погрожують розправою, втікає ніби на лікарняний, а в цей час в м.Мукачево, проводить виборчу компанію з приводу приїзду кандидата в президенти України П.Порошенка.

Від цієї банди “лісників”, почали доходити слухи що Балога їм допоможе після виборів, бо переможе П.Порошенко і вони будуть все рішати в районі, і з усіма розберуться. Пан Рущак О.В. зібрав підлеглих і почав примушувати писати заяви на звільнення, після того, як колектив БТІ йому висловив черговий раз недовіру, на його підтримку прийшов туди Желізняк В.В., який рік рахувався водієм на підприємстві, брав виплату і жодного дня не був на роботі, показав посвідчення депутата райради і почав чинити тиск на працівників, примушувати щоб звільнялися з роботи, називати бандитами і тітушками народ який їх підтримує (також є заява в міліції), а коли проходила сесія райради, де вирішувалося питання по БТІ, він привів туди незрозумілих людей і не з свалявщини , які зайшли в сесійний зал в камуфляжній одежі з автоматами і наголосили що прийшли за Желізняка В.В. і якщо йому хтось щось скаже, то буде мати діло з ними, а правоохоронні органи для них ніхто, вони вирішують по своєму ( є ряд заяв з цього приводу)в той час у сесійній Раді сиділи представники правоохоронних органів,які зобовязані були встановити ,що за люди зі зброєю в руках проникають в Державну установу, перевірити чи мають право носити зброю,та які в них повноваження, розібратись з депутатом Желізняк В.В. на якій підставі він визвав на своїх колег депутатів та на виборців людей зі зброєю, та дати цьому правову оцінку. Це викликало обурення в народу, бо невідомі почали погрозами “тихо” затикати народ, і почались словесні сутички з невідомими, тому що Желізняк В.В. повинен відповісти за свої вчинки перед правоохоронними органами, від чого ухиляється, а вони прийшли його захищати і на яких підставах.

Після тривалого часу перемовин розійшлися на тому, що вони мають повернутися після виборів, лише не зрозуміло навіщо. В ході сутичок присутні представники правоохоронних органів не втручалися. Звертаємося з проханням: -назначити зустріч з громадою яка була присутня на сесії, для з’ясування всіх об’єктивних обставин, -проконтролювати хід розслідування ряду заяв, які були подані з цього приводу, -відповідними органами провести перевірку діяльності Свалявської районної ради за період її очолюванням Гартавелом І.Й.

З повагою громада свалявщини!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Чиновники Свалявщини воюють з народом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *