Чиновники Мукачівської міськради підозрюються у виведенні 40 мільйонів гривень через схему дороговартісного лікування (відео)

Чиновники Мукачівської міськради підозрюються у виведенні 40 мільйонів гривень через схему дороговартісного лікування (відео)

Начальник управління охорони здоров’я Мукачівської міської ради Мандзич Людмила не змогла відповісти на просте питання громадянки Лариси Шумаської “Хто надав повноваження керівнику управління охорони здоров’я встановлювати ціни на безопатне лікування в комунальних закладах міста?” .

Зазначимо, що ці суми іноді сягають кількасот тисяч гривень, як приклад Лариса Шуманська навела виділення 867 тисяч грн громадянці Н. Редактор газети “СНК” Лприса Ступак (Лора Приходько) з цього приводу написала на своїй сторінці у мережі фейсбук наступне:

БЕЗОПЛАТНА МЕДИЦИНА СТАЛА ПЛАТНОЮ.
В окремому місті країни.
Молода команда міської ради в м. Мукачево Закарпатської області не дочекалась закінчення реформ і платної медицини від Міністерство охорони здоров’я України ( МОЗ ) і самостійно запровадила платні послуги в комунальних медичних закладах.

Вже декілька років поспіль, комісія ЛКК, Мукачівської центральної лікарні, у висновки про захворювання пацієнтів, в останній рядок тексту, вносить ЦІНУ БЕЗОПЛАТНОГО ЛІКУВАННЯ. Звучить приблизно так: “хворому Пупкину І.С. потрібно для лікування 325 000 грн”. Крапка.
Ні кому, ні чому, ні на підставі чого, ні на що саме, в висновках ЛКК не пояснюється.

Потім вказаний “висновок-рахунок” передається начальнику управління охорони здоров”я пані Мандзич Людмилі. І та пише вже новий ” лист-рахунок” за своїм особистим підписом, до начальника соцзахисту пані Зотовій Н. в якому, увага!
ПІДТВЕРДЖУЄ, вказану ціну на безоплатне лікування!
Журналісти газети “СНК” мають копію листа від пані Мандзич Л. в якому сума оплати за лікування одного пацієнта становить ледве не мільйон грн.

Хто уповноважив чиновницю виконкому встановлювати, перевіряти, підтверджувати, рекомендувати, просити космічні суми на безоплатне лікування?
Хто встановив і хто затвердив ті космічні ціни? Яким документом? Чи знає, пані Уляна Супрун Volodymyr Groysman Петро Порошенко Hennadii MoskalМихайло Рівіс Ярослав Галас про таке ноу-хау Мукачівських лікарів і чиновників?

А може це просто нова схема розпилу бюджених коштів? На чиїх рахунках осідають ці бюджетні мільйони за безоплатане лікування? За період з 2015 – по 2018 рік з бюджету громади випарувалось приблизно 40 млн грн. Це виключно на ДОРОГОВАРТІСНЕ лікування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *