Чи покається закарпатський корупціонер Шніцер (ДОКУМЕНТ)

 

Через покаяння та очищення, а не через рецидив, з часом спробуєте себе реабілітувати

Скільки разів я уже писав, що нас хватає щось добре, потрібне розпочати та довести розпочате до завершення, ми, народ України жодного разу не змогли. Свідченням цьому є не тільки сьогодення, але і вся наша історія. Скільки разів Многомилостивий Господь давав нам шанс? Та жодного разу ми Милістю Божою не скористалися. І тепер, після Майдану, ми не стали на дорогу Правди, на дорогу життя, Господню дорогу.

шніцерІ знову – що маємо? Майдан, народжений не політиками, а людьми, занедбаними злочинною владою, тобто, камінням, з якого Господь може зробити синів Аврамових, як уже було зроблено, коли народ Ізраїлю, який зберігав віру в Єдиного Бога і ждав Спасителя, не розгледів в Ісусі Христа, Сина Божого. Україна, чи не найбільш віруюча християнська держава, живе в розбраті і ніяк не може вирватися з духовного рабства Московського патріархату. Чи не основний наш це гріх? Адже ми не завойовники, ми споконвічні вільні люди, якими і створив нас Всевишній. До так званого возз’єднання з братським православним народом, північно-східним сусідом у нас, мова про Україну, а не про Закарпаття, не було кріпацтва. Та мабуть наш гріх в тому, що нам притаманна, чи не більше за інші народи, заздрість та сріблолюбство. За срібло Юда Іскаріот продав Ісуса Христа, а ми за мізерну плату продаємо демократію, продаємо Батьківщину. Не усі, бо не усі і ізраїльтяни не визнали Ісуса Христа за сина Божого. Яке співвідношення між патріотами України та її зрадниками покаже час, на мою думку, незабаром.

Вкотре мені так хочеться помилятися, але аналіз того, що твориться в державі, все частіше приводить до думки, що багато хто хоче використати Майдан на свою користь, теперішню, тимчасову, яка заміняє вічні духовні цінності. На жаль, я не помилився у 2004 році, коли не підтримав Ющенка, не помилився у 2010 році, коли не підтримав Януковича. Цього разу я, моя сім`я, парафія, газета підтримали Петра Порошенка. Надіюся, що і на цей раз я не помилився. Зробивши такий вибір, не надіючись на будь які особисті преференції, але цей факт робить подвійною мою відповідальність за майбутнє Україні. Мені розповідають про багатьох наших земляків, за якими чимало гріха – хабарництво, корупція, про що пишу багато років, що і вони учасники Майдану, тепер претендують на високі владні крісла. Вирішують свої проблеми. Коли вам уже буде досить панове? Невже тільки тоді, коли вам складуть руки на грудях. Аналізую загиблих та поранених на Майдані, але жодного прізвища політиків та олігархів, які і тепер рвуться до влади, серед них немає. Не фігурують вони і серед тих, яких злочинна бандитська влада нищила тільки за те, що допомагали Майдану чим могли.

білякЗлочинці Комуністичної партії та Партії регіонів уже не перефарбовуються, бо знають, що це вже їм не допоможе, але і не каються, а хочуть знову обманути, вкотре обманутих, шляхом відмови від партійного бренда і сховатися за нову партійну назву. Створюють партійні організації з іншими назвами. Міняють декорації, але суть їх не міняється. Душа їхня у полоні диявола. Партійний театр продовжує свою антинародну роботу. Не наважуся стверджувати, але щиро надіюся, що ви, представники злочину проти свого народу, народ уже не обманете. Не покаявшись та не очистившись, душу свою не поміняєте. Вона у вас темна, гріховність свою тільки примножите. А де гріх, там добра немає. Маючи зір фізичний, ви втратили зір духовний. Ваші душі сліпі, заполонені дияволом, бісами. Завдяки вам вбивають на східній частині України мирних людей і не тільки українців. Пір на крові – збитий повітряний лайнер міжнародних авіаліній, у якому загинули 298 людей, 80 із них діти, ангели ні в чому не провинні. Невже це ще не апогей вашої гріховності?

Ви знову використовуєте свої апробовані методи: підкуп, брехливість, обіцянки, погрози. Якщо хочете, щоб вам хоч хтось повірив, то ви повинні разом з такими як і ви з інших партій, котрі мало чим відрізняються від вас, прийняти закони про позбавлення недоторканості та позбавлення пільг усіх, хто їх має, про відкликання депутатів, та імпічмент Президента, про вибори народних депутатів за пропорційною системою з відкритими списками і тільки тоді само розпустити Верховну Раду і самі, без люстрації, якої так страшно боїтеся, відмовитися від посад на 5 років. Можете і на більше. Інакше не зможете, як і ваш патрон, спожити награбоване. Ви продовжуєте грішити проти свого народу, спонсоруєте злочинне кубло терористів в Донецькій та Луганській областях. Про це йде мова на всіх владних рівнях та жоден з вас чомусь не притягнутий до відповідальності. Велику владу в Україні має ваш бог долар. Оминете суд земний, та не оминути вам Суду Справедливого. Гріх ваш і на дітях ваших залишиться. Пам’ятайте!!!

мусійОдин із учасників Майдану сказав мені: «Важко з ними боротися». Нам важко тільки тому, що їм легко награбованими коштами відкупитися, організувати собі захист, нажаль, і серед громадських організацій, і серед люстраційних комітетів. У цьому відношенні показовим є начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Шніцер Р.І. Здавалось би не найвищий і, навіть, не високий посадовий рівень цього хабарника, але має за що організувати собі захист шляхом підкупу. Сидить він на немалому грошовому мішку і використовує його не задля народу. Посада потрібна йому задля наживи. Не усвідомлює, що душу свою губить. Господа, як нас земних, не підкупиш ні побудовою храмів, ні пожертвами, ні відвідуванням Єрусалиму та гори Афон, бо ці гроші крадені. Їх Господь не приймає, а милості ви не маєте. І священики не прийняли 30 серебряників від Юди Іскаріота, зрадника Ісуса Христа. Ще декілька років тому син Шніцера казав: «Ми уже давно міліонери». «Що з того, що світ завоюєш, а душу свою загубиш»,- казав Христос. Ви панове корупціонери, як і Путін, не зважаєте на слова Господні. Ні в силі, ні в грошах спасіння немає.

Закарпатські захисники Шніцера лякають мене забороною займатися лікувальною справою, погрожують судами. Це все я уже проходив і продовжую проходити з 2005 року. Та не страшні ви мені панове нечестивці, бо пам’ятаю слова Господні: «Якщо Я з вами, то ніхто проти вас». Я несу відповідальність, не я один, за злочинну діяльність Шніцера, бо я його весь час підтримував, сприяв його кар’єрному росту. У 2010 році я писав і вважав, як тепер вважає Ірина Котлярова, що кращої кандидатури на посаду начальника управління ніж Шніцер немає. Ось і спокутую я, мій син Степан та інші колеги свої гріхи.

Хіба Шніцер думає про покаяння? Шніцер, який усі останні роки займався тільки проблемами свого збагачення, а не медичними проблемами, продовжує грішити проти свого народу. Сьогодні він пропонує і роздає гроші, щоб завтра собі їх не тільки повернути, але і примножити. Корупція, як радіація, проникає у тіло і душу українців. Складається враження, що недостатньо тих, котрі хочуть її позбутися. Бо якби це не так, то ми б давно поступили так, як поступили інші східно – європейські народи. Провели б люстрацію, заборонили б корупціонерам-хабарникам займати керівні посади, а ми чомусь не робимо цього і тепер. Ми, бачите, настільки демократичні, що нам недостатньо для цього законних підстав. А ВОЛЮ народу України за що маєте? Рішення та вимоги Майдану для вас не закон? Яка європейська демократична країна та і Путінська Росія цяцькалася б з політичними злочинцями, дії яких не приховано направлені на знищення держави. А ми дозволяємо їм гуляти на волі, цілуємося, обнімаємося та веселимося разом з ними.

Мене тривожить ситуація, яка склалася у нас на Закарпатті. Символ місцевої корупційної бандитської злочинної влади очільник регіоналів красується на фотографії у холі Закарпатського телебачення. Мало того, йому забезпечено виступати по телебаченню у програмі «Про головне», в якій вихваляється набутим «досвідом» у керівництві областю. Хіба ми ще все віримо брехні? Хіба ми не знаємо про те, що всі зусилля Ледиди були направлені на збагачення Януковича та його і своєї сімей? Навіщо людині ТИСЯЧІ гектарів лісу? Кожному з нас, в кінці кінців, знадобляться всього на всього 3 дошки та дубова фошта на хрест. Чи може він «дбає» про усіх жителів Срібної землі? Зустрічаю його і в ОДА. Іде на зустріч, усміхається, а може насміхається, подає мені руку, а за 4 роки перебування в керівному кріслі не знайшов часу зустрітися зі мною та представниками «Ради захисту прав пацієнтів та медичних працівників». Перший пробний пройшов.

Другий в черзі не зачекався. Дивлюся, а в тій же програмі «Про головне» теж регіонал, в минулому заступник Ледиди Качур І.І., куратор медицини ще з початку цього століття. Мені доводилося звертатися до нього, але я швидко зрозумів, що цей чиновник нічого не вирішує, робить хіба що те, що йому скажуть. Дивлюся передачу. Жодної конкретної відповіді, як і його бувшого керівника, на запитання ведучого я не почув. Загальні пусті слова, такі як: «Я за час керівництва набув досвіду і як бізнесмен і як економіст». На що замахується очільник, чи майбутній очільник, нової партії провідних регіоналів, здається «Прогресивна Україна». Ходять слухи, що коли похитнулося крісло під Ледидою, Качур замахнувся потрапити в нього і разом з Шніцером їздили в Київ, правда, Ледида і на той раз зробив все необхідне, щоб залишитися в ньому. Знову ніяких ознак покаяння за злочини, творені руками тих, які хочуть зорганізуватися в партію під іншою назвою. Пасувало б вам, панове регіонли, назватися Партією злочинців. Та відомо, злочинець-рецидивіст, навіть після пластичної операції, залишається злочинцем. Ніхто з пластичних хірургів не може переформатувати комусь душу. Бачу, регіонали на Закарпатському телебаченні Тиса1 не випадковість, а скоріше системна закономірність.

Другий пішов, третій прийшов. І хто ви думаєте? Представник президента-втікача у Верховній Раді Колісниченко. Но це вже повний звіздєц. Виявляється і цей уже нарозумився. Шукає підтримки не на Сході, бо там його добре знають, а на Заході України, у самому центрі Європи. Вони , мабуть, рахують себе небожителями Закарпаття, майже кожен з них має «хатку» з маєтком у декілька гектарів. Хто дальше? Починаєш думати: «Чи не появляться тут незабаром представники-очільники ДНР та ЛНР?»

Можу собі тільки уявити, у якому боргу перед Партією регіонів Голова телерадіокомпанії Мещеряков В.В. Мені пересічному громадянину, не може надати ефірний час ні для професійних медично-освітніх виступів, ні для викриття корупційних схем, ні для прямих ефірів з медичними опонентами, хоч і давав такі обіцянки. Ефір, як я чув з його вуст, надають тільки тим, котрі платять гроші. Чи побачимо в ефірі Закарпатського телебачення терористів, адже вони мають великі суми, награбовані шляхом терору, та щирою платнею партійцями комуністами, можна вже і не писати – і регіоналами.

Ми ще все не заборонили Комуністичну партію, не покарали організаторів злочину. Якщо свою бездіяльність у цих питаннях будемо пояснювати війною на Сході України, то ми її ніколи не закінчимо. Війна війною, а налагодження законності та відповідальності за злочини проти свого народу повинні йти за своїм графіком.

Тривожить мене ситуація, яка складається у нашому регіоні – Закарпатті. Регіонали місцеві, а також ті, які очолювали владу у Донецьку та Луганську, які довели народ до зубожіння, безправ’я, яким уже немає місця серед обманутого ними народу, знаходять притулок на Закарпатті. Закарпатські регіональні владні очільники, налякані Майданом, спочатку затихли, обіцяли, як Шніцер, відступитися. А згодом, оговталися, відчули, що їм ніхто нічого не каже, не пред’являє до них не те що звинувачень, але і будь яких претензій, поодинці повилізали із нор. Побачили, що навкруги всі свої, повернулися до апробованих корупційних схем і очікуваний результат не забарився. І куди б громадські організації не зверталися, усі мовчать. Мовчить і міністр МОЗ України. На жодне наше звернення і на ті, що їм були направлені з Генеральної прокуратури і з Адміністрації Президента, відповіді й досі немає.лазоришинець А пан міністр Мусій переконує нас з екранів телебачення, що у МОЗ корупціонерів немає. Запитую ще раз: «Завдяки кому Шніцер залишився на посаді? Завдяки Закарпатській ОДА, яка ще 3 місяці тому направила в МОЗ Подання на його звільнення, чи завдяки Міністру МОЗ Мусію О.С., чи його заступнику Лазоришинцю В.В.?» Невже і регламентоване питання відповіді на звернення громадських організацій та журналістів необхідно вирішувати через прокуратуру? Мабуть, прийдеться.

Є усі підстави здогадуватися, чому влада нехтує вимоги Президента України Петра Порошенка направлені на швидку результативну боротьбу з корупцією та надання широких повноважень владі на місцях. Хіба МОЗ України демонструє своїми діями децентралізацію влади? Адже Закарпатська влада та ГО вимагають звільнення з роботи Шніцера. Чому МОЗ дозволяє собі, як і при попередній злочинній владі, противитися роботі влади на місцях та нав`язувати свою волю? Все таки тому, що ще все не заборонено та не засуджено Комуністичну партію і тому, що злочинці попередні, при цій владі, при цьому Президентові почувають себе ще все в своїй тарілці. У понеділок дивлюся «Свободу слова». Ні з цього, ні з того на екрані появляється представник помаранчевої влади, Партії регіонів Юрій Павленко, який шукає собі місце і в цій владі. Дивлюся на «юне» кругле личко і чую, як він піклується про долю дітей Донецької та Луганської областей, особливо про сиріт і зазначає, що їх було значно більше в попередні роки ніж в інших регіонах України. Але там безперешкодно владарювали не хто інший, як регіонали. І при них пан Юрій теж «піклувався» про дітей сиріт. Та жодного слова від Павленка я не чув про дітей, які втратили батьків у цій визвольній боротьбі, нав’язаній нам Росією, яку фінансують і представники попередньої влади. Правда, пан Юрій не встиг надавати допомогу дітям до визволення Славянська, як це робили інші. Павленко стверджує: «Діти, на відміну від дорослих, можуть змінюватися». А хіба Павленко не дорослий?

Перед футбольним матчем у Львові чомусь представник телебачення, не думаю, що це випадково, серед фанів та болільників натрапив на людину у білій сорочці, вишитій синіми нитками, Льовочкіна, представника відомих синьо-білих. Який подальше буде шлях розвитку України Один Пан Бог знає? Та і без надії треба сподіватися.

Степан Біляк

Петро Порошенко: «Мені потрібен негайний результат. В Україні ніхто не залишиться поза законом, і я дуже оптимістичний. Корупція існує в країні тільки тоді, коли вона знаходиться «під парасолькою», коли «зверху» вони мають захист, коли є відсутність політичної волі боротися з корупцією», – заявив він. «Корупція, як рак, паралізувала український уряд, систему влади. Без прозорої боротьби з корупцією у нас немає жодного шансу на успіх. Тому однією з моїх перших пропозицій було не тільки призначити генерального прокурора, який буде відповідати за це, але й також імплементувати пакет антикорупційних реформ, який є частиною Угоди про асоціацію», – сказав президент України. На його переконання, «якщо ми не продемонструємо швидкий результат у боротьбі з корупцією, ми програємо кожну битву».

Словом подяки

Бог створив людину і здоров’я дав їй

І тому здоров’я – це найбільший скарб,

Всі Закони Божі і навіть державні

За людське здоров’я і життєвий гарт.

Здоров’я, здоров’я і ще раз здоров’я,

Без нього немає ні щастя, ні сну,

Немає любові, а лиш безголов’я,

Всі хворі нещасні і завжди в боргу.

Тому, коли лікар з талантом від Бога

Поверне здоров’я з людей будь кому,

Хворий радіє, бо є перемога

І хочеться жити за всяку ціну.

Тому, я є вдячна Біляку Степану,

Знаному нам лікарю і фахівцю,

Що я вже здорова і доброго стану

І молюсь Всевишньому Богу-Отцю.

За здоров’я Степана і його родину,

За руки в роботі його золоті,

Дай, Боже, щоб в гості приїхав в Долину,

Ми будемо раді, щасливі в житті.

Катерина Маслій

06.07.2014 р. м. Долина

Івано-Франківська обл..

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *