Чотири локації розглядають на Закарпатті для побудови нового аеропорту

Чотири локації розглядають на Закарпатті для побудови нового аеропорту

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що оголошено тендер на передпроєктні роботи нового аеропорту на Закарпатті. Завдяки цьому буде визначено остаточне місце розташування нового аеропорту.

Наразі розглядають 4 локації: міста Мукачево, Хуст, села Середнє та Ратівці. Очікувана вартість передпроєктних робіт – 5 млн грн. Їх планують розпочати у наступному 2021 році.

«Щоб за 3 роки на Закарпатті був побудований новий і сучасний аеропорт. На 2021 рік держава вже виділила 2,4 млрд грн на будівництво нових аеродромних комплексів – 1,4 млрд грн на міжнародний аеропорт “Дніпропетровськ” і 1 млрд грн на “Херсон”, “Вінницю” та “Рівне”. За наступні роки планується побудувати і реконструювати головні аеропорти регіонального значення, щоб при поступовому відновленні подорожей і відкритті неба можна було б вже комфортно подорожувати з нових аеропортів.»- сказав міністр.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков зазначив, що авіасполучення Закарпаттю наразі конче необхідне. Сучасна людина звикла швидко діставатися будь якої точки світу. І діючі аеропорти стануть однозначним поштовхом для розвитку регіону цілком. Це привабить інвесторів та збільшить кількість туристів, – повідомили в пресслужбі Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *