Чопський міський голова повідомив про провокацію УЗЕ проти нього

Чопський міський голова повідомив про провокацію УЗЕ проти нього

Чопський міський голова Валерій Самардак повідомив виданню “Трибуна”, що був знятий з потяга і затриманий працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області. Причиною таких дій мер Чопа вважає неприязні стосунки із начальником структури Андрієм Іванківим, який користуючись службовим становищем організував провокацію.

Також з власних джерел “Трибуні” стало відомо про затримання одного з депутатів Чопської міськради від “Блоку Петра Порошенка”.

На даний моменнт проводяться обшуки в помешканні Чопського міського голови та депутата Чопської міськради за участі прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляє “Трибуну” журналіст Лариса Ступак, старшим слідчим прокуратури Закарпатської області Юрієм Кавкою їй нанесені травми під час намагання отримати інформацію про обшук в помешканні Валерія Самардака. На місце викликано оперативно-слідчу групу для втихомирення нападника.

На 20 год. 40 хв. Валерій Самардак знаходиться під прокуратурою Закарпатської області ніяких обвинувачень йому не висовували.

“Трибуна” і подальшому висвітлюватиме інформацію безпосередньо з місця події.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *