Чопський мер “загубила” декілька вулиць (ВІДЕО)

Чопський міський голова Галина Цар мотивує небажання зробити ремонт деяких міських вулиць … їх відсутністю.

дорога чопПро це інформує громадський активіст Лора Приходько.

“У нас в місті такої вулиці немає. Зовсім немає. На карті теж немає. В генплані немає. Ніде немає ​​” – розповідала казки Галина Цар людям, які прийшли до неї просити тверде покриття на провулку Приозерному , на Транспортному проїзді ….
Але вона просто бреше. У неї немає такої вулиці . А у людей є.
Доказ брехні № 1 —- Є офіційно затверджений виконкомом перелік ВСІХ ВУЛИЦЬ міста і в ньому є і Транспортний проїзд і провулок Приозерний .
Доказ брехні № 2 —– Є рішення виконкому , в якому всім житловим будинкам на провулку присвоєні нові адреси замість старих.
Доказ брехні № 3 —– Є затверджений сесією генплан міста , в якому чітко позначені названі вулиці.
Доказ брехні № 4 —– Не так давно свій будинок саме на провулку Приозерному зареєструвала Баде Єлизавета.
Доказ брехні № 5 —– Рішенням сесії міськради було дано дозвіл на оформлення земельних ділянок 9 людям саме на провулку Приозерному .

Через таку позицію мера Чопа, під час дощів, вулиці перетворюються у непролазну багнюку і швидка допомога не може приїхати до важкохворих.

7 Comments

  1. Юййййй. Хвала богу, що хоч туй без мене ся обійшло! Цариця бідна жона, вже навіть колядникам, що приходили до неї до хати віншувати, ся жалила, що Ступак юй жити не дає. Ревала великими краплями ))))))

  2. Жию по сусідству із Ступачков, бачив, ош нині на чорній мерській “Волзі” Царка из Буркушом та мабуть з Бизилею (бо не знаву її) приїхали до Ступачкиного під”їзда. Буркуш з Царкою пішли у під”їзд та нараз ся вернули. Так ніби до Ступачки ся підняли, постукали та її не було вдома.
    Щось то-то нефайно, щось знов хотять учинити, біду якусь, провокацію. Бо пятниця нись, день на роботі короткий й у мєрії чопськуй у пятницю Царка ся напивається і стає брутальною. Ото ж майже напилися як все та поїхали до Ступачки. Мені се не любиться шось…

  3. Надо же, какую изобретательность демонстрирует царская головушка! Теперь понятно, почему в городе завалено ЖКХ – да его для нее просто НЕТ. Становится понятным ее брутальное отношение к большей части горожан – их для нее просто НЕ СУЩУСТВУЕТ! У нее в голове выключатель. Кто или что ей не нравиться – щелк и нету. Киборг какой-то!

  4. Царихо,слідуючим мером я назначу дуркувату Бізілю, а тобі стара кляча пора на пенсію

  5. А коли Ви були при владі чому нічого не робили? А коли Вас відсунули від корита, то поливаєте мера міста брудом??? Чому помічаєте палицю в оці іншого, а колоди в своєму не бачите???? Закони, що прийняті 16 січня треба проти Вас використати, щоб не займалися наклепом. І запам’ятайте одне: Бог сидить високо і бачить далеко!

  6. Марусю, не колотися. Царица тобі медальку не подарує. . Вона собі всі медалькі вішає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *