Чопський чиновник пропонує завозити питну воду з Угорщини (ВІДЕО)

Заступник Чопського міського голови Оскар Балог хоче закупляти питну воду для мешканців міста Чоп у сусідній державі. Замість того, що б зробити свою роботу та вирішити питання якісного водопостачання у місті, чиновник проштовхує чиїсь приватні інтереси та, навіть не думає про виконання Законів України. Таке відчуття. що заступник міського голови поняття не має про існування ЗУ “Про питну воду та питне водопостачання”, “Про антимонопольний комітет України”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Про місцеве самоврядування”, “Про ліцензування видів господарської діяльності “та інші закони.

Ситуацію в Чопі влучно прокоментувала правозахисник Лариса Ступак:

Ось, до прикладу, ще один діловар, наділений владними повноваженнями держави Україна, заступник міського голови найзахіднішого міста в Україні Oszkár Balogh пропонує закупляти питну воду для городян у сусідній державі.

Ви розумієте, шановні обранці українського народу?
В Україні скінчились запаси питної води! Все. Помремо всі від жаги.
Або будемо спонсорувати підприємства сусідньої держави, або нам всім кінець. Ось така мотивація у державної посадової особи. Його переконання публічні. Неприховані. Авторитетні. Вагомі та бажані для населення, яке втомилось десятиріччями жити без питної води,

Як буде виконуватись при цьому ЗУ “Про питну воду та питне водопостачання”, ЗУ “Про ліцензування господарської діяльності” , ЗУ “Про місцеве самоврядування”, ЗУ ” Про антимонопольний комітет України”, інші закони та чисельні Постанови КМУ, його мало хвилює. Схоже, його не хвилює н авіть те, що саме він має робити для забезпечення водопостачання містян, за що саме, він отримує зарплату, за що несе відповідальність.
Можливо його хвилюють лише схеми? Нові креативні схеми… – зазначила Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *