Чопський прикордонний загін проводить моніторинг громадської думки

Чопський прикордонний загін проводить моніторинг громадської думки
Протягом п’яти днів, з 28 вересня по 2 жовтня, у Чопському загоні проводять анкетування громадян, які перетинають державний кордон, та осіб, що проживають у прикордонні. Заходи організовано з метою визначення думки громадськості про якість виконання прикордонниками завдань з охорони державних рубежів, виявлення можливих проблемних питань у взаємодії громадян з прикордонниками та недопущення протиправної діяльності на кордоні.
Задля збору об’єктивних даних анкетування проводиться з використанням анкет, розроблених на платформі «Google forms», з можливістю переходу за QR-посиланням.
Відтак, у пунктах пропуску на дошках інформації та у службових приміщеннях розміщено інформацію з QR-кодами, аркуші з посиланнями роздаються подорожнім прикордонними нарядами. У населених пунктах відповідні листівки розташовано у загальнодоступних місцях та на дошках інформації. Дільничні інспектори розповсюджують інформацію серед місцевого населення.
Запрошуємо громадян долучитися до опитування та надсилати анкети за вказаним посиланням. Це важливо для забезпечення відкритості та підвищення якості здійснення службової діяльності співробітниками Державної прикордонної служби.
Пресслужба Чопського прикордонного загону,

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.