Категорії Новини

Чопські циганчата влаштували “болотну” обструкцію міському голові (ФОТО, ВІДЕО)

Почую кожного…. Почуй нас, Галю!

З передвиборчої програми Чопського міського голови Галини Цар: “Усі мої дії будуть законними, прозорими, зрозумілими, рішучими, та послідовними. Тим, хто мене підтримає на виборах, я гарантую, що буду захищати і відстоювати права та інтереси кожного з них”.

роми

Чопські роми підтримали Цар Галину двічі. Дружньо довірили їй своє майбутнє з надією. Вона ж обіцяла зробити вуличне освітлення та бодай якусь тверду дорогу, що б почували себе, як люди. Пройшло 8 років. Ні дороги, ні світла, ні води. Написали нещодавно чопські роми листа до своєї влади листа: “Нам дуже темно жити. Доріг нема. Ви забули про свої обіцянки?”- спитали вони Галину Цар. На пусту відписку-відповідь чекали довгенько. Лише на 30-ий день пани з міської ради повідомили людям несподівану, сповнену оптимізму новину: “Треба ще чекати, люди! Будуть зайві гроші, будете чемними, може і засяють вам ліхтарі на стовпах . А допоки грошей у 30-мильонному бюджеті міста немає , най вам засяє Різдвяна зіронька”.

Роми обурилися. А де ж ті гроші? Хто їх бачив? Та головне питання так і залишилось відкритим: “Скільки років ще чекати та місити багнюку. Скільки ніг треба зламати у темряві на розбитих дорогах, щоб знайшлись гроші на ремонт освітлення? Скільки гумових чобіт треба зносити? Навіщо нам такий міський голова, що не хоче прокладати дорогу на наших вулицях, не хоче робити свою роботу щодо благоустрою”.

Допоки дорослі думають, що з цим робити далі, їх діти спробували докричатися своїми дзвінкими голосами до тої тьоті Галі Цар, яка обіцяла почути кожного. І ось що з цього вийшло.

 

 

7 коментарів

Бизиля написав:

ТАКОЇ ГАНЬБИ ЩЕ НЕ БУЛО ЖОДНОМУ МІСЬКОМУ ГЛОВІ.

Житель Чопа написав:

У этих детей нет никаких условий для жизни: ни воды (ёпт, 21 век!), ни дорог, по которым можно пройти (грязь по уши), ни уличного освещения в их “квартале”. Это очень выгодно бездушным тварям, не забывающим перед каждыми выборами отметиться у цыган с визитом. Потому что этих отчаявшихся, потерявших всякую надежду на человеческую жизнь людей, легко купить на любое обещание.

911 написав:

Ганьба для Чопа – це колишній працівник мерії Л.Ступак ! Це її нечистих рук діло! Цигани так живуть у всьому Закарпатті, бо не хочуть і не намагаються жити інакше.

КакСи написав:

Як раз вони і намагаються жити інакше.

Светлана -911 вам щось у кожній новини лише Ступак видно. Що там у вас з орієнтацію? Так само, як і з ніками? Стаття про ромськіх дітей, які хочуть вулицю. То хіба не ганьба для влади така вулиця? Та ще й така коротенька вуличка. Ганьба.

meshkanec написав:

Д… ступачка. Она свою л…ю м..ду 6 лет грела в горисполкоме. Тогда имело влияние что то делать для ромов. И? Теперь она мстит меру и использует цыган. Больше она не хочет. Жалко, что цыганы это не понимают. Они ведутся.

meshkanec написав:

Коментар видалено адміном. Бруд і особисті образи.

КакСи написав:

Та ви тут хоч ся всерете царьові тролі , але відео- це є факт. Пьяні та дурні, як лупина були на роботі. Ступачки з вами не було, ай? Вулиця у багні, ай? Ступачка була керівником комунального управління? Ні. Все. Паліть бамбук, тролятини.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *