Чопські роми подарували меру відро з багнюкою (ФОТО)

цигани чопЧопські роми не обмежилися попередженням меру від дітей, які вимагали від мера Галини Цар відремонтувати дорогу та зробити освітлення. Сьогодні близько 60-70 чоловік прийшли в центр міста під ялинку з цвинтарними ліхтарями в руках. Роми мовчки постояли біля Новорічної ялинки, показуючи на вікна мерії ліхтариками. Цим вони натякали, Царице, світла НЕМАЄ! Вони палять лампади, щоб бачити, що у них під ногами. Крім цього вони принесли з собою два відра багнюки, щоб поділитися з керівництвом міста: Царихою, Бізілею, Буркушем та міськими комунальниками.

На фото відро з багнюкою з вулиць Приозерна, Західна,провулка Приозерний

Чоп багно

 Дивіться ще:

Чопські циганчата влаштували “болотну” обструкцію міському голові (ФОТО, ВІДЕО)

 

6 Comments

 1. Ахха-ха-хаа! Знов Бізіля ту є. Щось їй у тому циганському Чопі по-ходу не фарт. Вертайся до рідної хати, Ольку!

 2. З чопською владою залишається розмовляти лише у такий спосіб. Влада нехтує інтересами не лише ромів, а й інших городян. Наприклад, проспект Залізничників вже 2 місяці повністю безе вуличного освітлення, хоча у тому вельминаселенному районі міста проживають тисячі людей.
  Це не завадило нашім керманичам знярядити на Майдан автобус із “збитой льотчіцей” Бізілею у чолі. Проти чого вона там майданили, проти таких, як вони з Царихою самі??!! Підлабузники прокляті!

 3. SOS! Рятуйте Чоп від ромської національної меншини! Бо Берегсаз уже зциганився докус. Де білі люди? На чолі ромів!!

 4. Чому модератор не пропустив інформацію про те, що біровом у ромів зараз Лариса Ступак, вона ж Лора Приходько, вона ж…

  1. Чому колише хто у них там біровом. Лише Царьку. Бо пече перед виборами кому грошенят занести та цукерочок діточкам

 5. “КакСи: Чому колише хто у них там біровом. Лише Царьку. Бо пече перед виборами кому грошенят занести та цукерочок діточкам…”
  Саме так. Отже цукерочки у мильон разів дешевші за кошторис на освітлення, воду та дорогу..Тому ромським дітям – цукерочки, а решту, щосйшла на дорогу і освітлення – собі у жеб. Як завжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *