Чопська “головиха” підставила очільника Закарпатської облради (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно голова Закарпатської обласної ради Чубірко Володимир,
депутат обласної ради від міста Чоп, відповідаючи на запитання журналіста видання «Мій Чоп» щодо проблем водопостачання у м.Чопі, заявив наступне:

«Як відомо, водозабір належить залізниці, яка, власне і піднімає тариф зараз. На неодноразові звернення з пропозицією передати водозабір в комунальну власність міста відповідали відмовою. … Міська влада разом із Укрзалізницею мають сідати за стіл і вирішувати питання. ЩОСЬ робиться у цьому напрямку, але ситуація досить складна».

Знаючи, що жодного разу за 9 років, відколи при владі партія ЄЦ, Чопська міська рада навіть не намагаласячубірко цар врегулювати питання водопостачання із залізницею, члени Громадської організації «СНК-Чоп» зробили інформаційний запит до Львівської залізниці та її підрозділу, що виробляє питну воду у нашому місті і отримали прогнозовану відповідь. Питання передачи мереж водопостачання за 10 років ніхто з чиновників міськради не піднімав. Жодної зустрічі , жодних перемовин, жодних натяків на передачу будь-якого майна залізниці.
Як виявилось за допомогою показової брехні депутата обласної ради Чубірко Володимира,
наболілим, гострим, пріоритетним питанням водопостачання у м.Чоп Закарпатської області, 10 років серйозно не займався ані міський голова, ані місцеві депутати, ані обласні депутати.
Ось така гірка правда про каламутне водопостачання нікчемної і брехливої влади міста.

чубіркочубірко2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Чопська “головиха” підставила очільника Закарпатської облради (ДОКУМЕНТ)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *