Letyshops

Чопська “головиха” підставила очільника Закарпатської облради (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно голова Закарпатської обласної ради Чубірко Володимир,
депутат обласної ради від міста Чоп, відповідаючи на запитання журналіста видання «Мій Чоп» щодо проблем водопостачання у м.Чопі, заявив наступне:

«Як відомо, водозабір належить залізниці, яка, власне і піднімає тариф зараз. На неодноразові звернення з пропозицією передати водозабір в комунальну власність міста відповідали відмовою. … Міська влада разом із Укрзалізницею мають сідати за стіл і вирішувати питання. ЩОСЬ робиться у цьому напрямку, але ситуація досить складна».

Знаючи, що жодного разу за 9 років, відколи при владі партія ЄЦ, Чопська міська рада навіть не намагаласячубірко цар врегулювати питання водопостачання із залізницею, члени Громадської організації «СНК-Чоп» зробили інформаційний запит до Львівської залізниці та її підрозділу, що виробляє питну воду у нашому місті і отримали прогнозовану відповідь. Питання передачи мереж водопостачання за 10 років ніхто з чиновників міськради не піднімав. Жодної зустрічі , жодних перемовин, жодних натяків на передачу будь-якого майна залізниці.
Як виявилось за допомогою показової брехні депутата обласної ради Чубірко Володимира,
наболілим, гострим, пріоритетним питанням водопостачання у м.Чоп Закарпатської області, 10 років серйозно не займався ані міський голова, ані місцеві депутати, ані обласні депутати.
Ось така гірка правда про каламутне водопостачання нікчемної і брехливої влади міста.

чубіркочубірко2

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Чопська “головиха” підставила очільника Закарпатської облради (ДОКУМЕНТ)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *