Чому в Хусті провалено мобілізацію (ДОКУМЕНТ)

Про це м мережі Фейсбук повідомляє громадський діяч Роман Келемен.

Хустська мобілізація та розповідь солдата , який повернувся з 29 посту АТО додому у відпустку.
Прийшов провести хлопців , які мали йти до війська з Хустського військомат . Площадка перед військоматом забита дорогими іномарками, це все лікарі та працівники військомату.

Відправки не відбулось по невідомим причинам . Поцікавився також ,скільки вже мобілізованих відправлено до навчальних таборів. Цифра була приголомшлива, аж 15 чоловік і то всі майже добровольці , це станом на 9.02.2015 р. Скільки людей організовує мобілізацію та яка її ефективність, якщо враховувати працівників військомату , військові столи в сільських радах та лікарів? Але нічого кращого вони не придумали, як призивати викладачів міста та району для несення військової служби , людей , які навіть не мають уявлення про війну та зброю. З боку це все виглядає , як провокація , щоб люди йшли на супротив мобілізації .

Воєнкома немає, є тільки в.о. і той пенсійного віку , але там газдують – тобто заробляють всі, кому не лінь та виписуються повістки теж під когось , але це вже до правоохоронних органів, чому посторонні особи мають доступ до інформації про призов та списки ( там видно багато одіозних осіб ). Виписали повістку навіть чоловіку , який три роки тому помер , відправили 6 осіб у навчальний центр , але там взяли тільки одного , а 5 повернули ( ті вже деморалізовані від організації мобілізації і вже нікуди не хочуть їхати ). Відправили з одного села 3 хлопців , вони вже в дорозі поскаржились на бардак у призові і зателефонували своїм рідним та друзям , щоб ті уникали мобілізації .

Спілкуючись з хлопцями вияснилося, що у них немає навіть елементарної інформації про те, які вони будуть мати пільги захищаючи нашу країну. Наскільки я пам’ятаю з свого призову , нічого з тих пір тут не змінилось . Але є позитивна новина: зустрів простого сільського хлопця, який за фахом ветеринар , прослужив на тому 29 посту , який так багато обстрілювали і зараз приїхав у відпустку з 6 по 23 лютого . Дома в нього двоє малолітніх дітей 6 місяців та 1,5 року . Хлопчина-військовий був під обстрілами та пів року жив в окопі , а у військоматі йому навіть не розказали, які ж він має пільги та його сімя .

Приїхавши у відпустку він ,хотів дома провести поточний ремонт , а тут така інфляція , гривня втратила свою купівельну спроможність . Людині нікуди звернутися за інформацією, роз’яснювальна робота з солдатами на нулі, вони не знають до кого звернутися за допомогою, при тому всьому , що штат військомату роздутий до неможливого.

Прийшлось вояка відвести в Хустську РДА , де ми зустріли «модного» волонтера , в новій натовській формі і теплих берцах, а також з листом-проханням про якусь фінансову допомогу . Хлопчина був дуже здивований, що солдати на передовій і не бачили таке обмундирування, і чому цей волонтер так гарно екіпірований, та ще не в зоні АТО . Голова РДА пообіцяв максимально сприяти в побутових проблемах цього мужнього солдата . А ми прослідкуємо.

заява

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *