Чергова хвиля мобілізації викликана й потребою повернути додому наших хлопців-закарпатців

військВідкриваючи нараду з питань мобілізації, яка у четвер, 22 січня, за участі представників військових, правоохоронців, місцевого самоврядування, триває у Закарпатській ОДА, керівник області Василь Губаль акцентував: нова хвиля мобілізації викликана й потребою ротації військових, які вже несуть службу тривалий час, та повернути чоловіків додому.
Керівник області наголосив: “У рамках цієї хвилі мобілізації слід залучити патріотів, які готові стати на оборону держави. Мова в першу чергу про них, про фахівців, які мають відповідні навички. Йдеться про потребу замінити наших хлопців, які вже місяцями, а то і близько року служать. Загалом я закликаю всі служби – військомати, правоохоронців, СБУ, органи влади, місцевого самоврядування працювати злагоджено. Прошу владу на місцях, її служби допомагати комісаріатам, у тому числі проводити роз’яснювальну роботу – спілкуватися з людьми. Наше завдання – не сіяти паніку, говорити краянам правду. Що важливо: мобілізація має бути якісною – аби не вийшло, що мобілізують хворого, бідного, соціально вразливого…”.
На зібранні знову нагадали про те, що усі мобілізовані спершу проходитимуть навчання у відповідних центрах та повинні отримати від Міністерства оборони усе необхідне спорядження, а також і що область не залишить нікого напризволяще. Керівництво Закарпаття також закликало всі служби – військомати, правоохоронців, СБУ, органи влади, місцевого самоврядування – працювати злагоджено. Владу попросило владу на місцях, її служби допомагати комісаріатам, у тому числі проводити роз’яснювальну роботу – спілкуватися з людьми.
“Я розраховую на свідомість закарпатців! І повторюся: залучати патріотів до війська – основне завдання мобілізації”, – сказав Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *