Через зверхню поведінку до громадян соцмережі тролять мера Мукачева Балогу

Нещодавня зустріч Мукачівського міського голови Андрія Балоги з громадськістю викликала шквал емоцій у соціальних мережах. Людей обурило звернє ставлення ще зовсім молодого чоловіка до них.

Найвідвертіше з цього приводу висловилася журналіст-правозахисник Лприса Ступак:

Синок.

Андрій Балога вів себе на зустрічі з громадою, як мала, балувана дитина. Всім своїм виглядом показав, що зневажає кожного, хто насмілився прийти до нього з питаннями. Відкрито насміхався над людьми. Був неуважним. Нестриманим. Кудись сильно поспішав. Підганяв присутніх.
Охоронці не відходили він нього ні на хвилину. Кодові замки на дверях установи пояснив роботою з персональними даними. 🙂
Визнав,що питання надання приміщення ГО “Народна рада…” не буде ініціювати ніколи. Нехай , мовляв будь хто із депутатів ініціює це питання, але не він. Муніципальну поліцію захищав, як міг. Бо то, схоже, інструмент розправи з неугодними.

Іжовський Георгій з цього приводу висловив таку думку:

Під стінами Міської Ратуші, відбулась мирна акція протесту (мітинг) представників громадської організації та інших мешканців міста, що мали запитання та претензії до міського голови Андрія Балоги.
Сама зустріч з головою міста, як відомо, відбулася в залі міської ради. Через оприлюднений відео-запис у соцмережах та місцевих телеканалах, ми всі разом з іншими мешканцями міста, які не були присутніми на заході, мали змогу подивитися на це і зробити свої висновки.
Для нас очевидним стало те, що Андрій Вікторович, усім своїм виглядом продемонстрував зневагу до тих, хто прийшов учора до нього із питаннями та потребами , дозволив собі насміхатися над людьми, був зовсім не уважним, коли до нього зверталися, перебивав людей, підганяв присутніх.
Найгіршим є те, що слухаючи його відповіді, він взагалі не усвідомлює, на якій він посаді, які його обов’язки і як має право говорити з людьми, своїми виборцями, відчувається некомпетентність у багатьох питаннях.
Тож нам стає просто цікаво, а хто ж він за фахом, яку має спеціальність і, який закінчив університет?
Бо, те, що виховання в нього слабке, ми вже всі побачили, але освіта має бути належна, аби хоч якось розуміти як керувати нашим містом. Ми багато чули на виборах про те, що Андрій Балога навчався в Америці.
Тож, шановний Андрію Вікторовичу, оприлюдніть для Мукачівців свій диплом, аби переконатись у вашій кваліфікованості!

Павло Федака зазначив, що у формуванні негативного образу мера Мукачева є провина оточення, яке не насмілюється вказати Андрію Балозі на помилки.

Проблема в тому, що на Андрія звалили у досить ранньому віці тяжку ношу. Думаю він не до кінця ще усвідомлює відповідальність, яка на ньому лежить. Треба мати грамотних іміджмейкерів та політконсультантів, які б до нього донесли, що молодість закінчилася. Очевидно, його оточення не сміє йому це казати.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *