Через варварські вирубки лісів на Тячівщині голова громадської ради готовий скласти свої повноваження

Через варварські вирубки лісів на Тячівщині голова громадської ради готовий скласти свої повноваження

Голова громадської ради при Тячівській РДА Іван Фіцай готовий піти з посади заради об’єктивного рослідування варварських рубок дубових лісів на території району.

Про це він повідомляє у мережі Фейсбук.

Скандал довкола багатомільйонної крадіжки дуба біля Тячева продовжується. Ще раз пояснюю для всіх свою позицію.

По-перше я щиро поважаю добросовісних працівників лісової галузі, які дбають про ліс.

По-друге нагадую керівництву ЗОУЛМГ та його прес-службі, що за декілька кілометрів від Тячева за декілька тижнів було вкрадено дуба на багато мільйонів гривень і я як голова громадської ради при РДА опублікував цей кричущий злочин.

Вчора вже комісійно було підтверджено даний факт. Та чомусь замість того аби допомогти правоохоронцям з`ясувати всі обставини даного злочину прес-служба ЗОУЛМГ вдалася до тиску на представників громадської ради. На багатьох більш застарілих пнях виявлено контрольні клейма ЛГ, завдання саме правоохоронних органів встановити хто клеймував, хто рубав, хто вивозив дуб і хто це все «благословив».

Закликаю керівництво ЗОУЛМГ припинити шантажувати і громадську раду і районне керівництво якимось забастовками, краще займіться своїми прямими обов’язками щодо охорони лісу бо якщо так далі піде то дубів у районі не буде дуже скоро.

Персонально для Юлії Давидової повідомляю, що вчорашню довідку про вирубку мною не підписано по тій причині, що я не був в офісі Тячів ЛГ де її оформляли, проте я був не один раз у лісі бачив наслідки «роботи» відповідних держ структур завдяки яким держава зазнала багатомільйонних втрат. Тому раджу всім зберігати спокій і дочекатися висновків слідства. Якщо моя громадська позиція по встановоленню істинни по вирубці дубів, причетна моїй посаді голови громадської ради, або будь-який тиск на адміністрацію, або шантаж , я готовий вийти з громадської ради заради встановлення істини, – зазначив Іван Фіцай

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *