Через варварські вирубки лісів на Тячівщині голова громадської ради готовий скласти свої повноваження

Голова громадської ради при Тячівській РДА Іван Фіцай готовий піти з посади заради об’єктивного рослідування варварських рубок дубових лісів на території району.

Про це він повідомляє у мережі Фейсбук.

Скандал довкола багатомільйонної крадіжки дуба біля Тячева продовжується. Ще раз пояснюю для всіх свою позицію.

По-перше я щиро поважаю добросовісних працівників лісової галузі, які дбають про ліс.

По-друге нагадую керівництву ЗОУЛМГ та його прес-службі, що за декілька кілометрів від Тячева за декілька тижнів було вкрадено дуба на багато мільйонів гривень і я як голова громадської ради при РДА опублікував цей кричущий злочин.

Вчора вже комісійно було підтверджено даний факт. Та чомусь замість того аби допомогти правоохоронцям з`ясувати всі обставини даного злочину прес-служба ЗОУЛМГ вдалася до тиску на представників громадської ради. На багатьох більш застарілих пнях виявлено контрольні клейма ЛГ, завдання саме правоохоронних органів встановити хто клеймував, хто рубав, хто вивозив дуб і хто це все «благословив».

Закликаю керівництво ЗОУЛМГ припинити шантажувати і громадську раду і районне керівництво якимось забастовками, краще займіться своїми прямими обов’язками щодо охорони лісу бо якщо так далі піде то дубів у районі не буде дуже скоро.

Персонально для Юлії Давидової повідомляю, що вчорашню довідку про вирубку мною не підписано по тій причині, що я не був в офісі Тячів ЛГ де її оформляли, проте я був не один раз у лісі бачив наслідки «роботи» відповідних держ структур завдяки яким держава зазнала багатомільйонних втрат. Тому раджу всім зберігати спокій і дочекатися висновків слідства. Якщо моя громадська позиція по встановоленню істинни по вирубці дубів, причетна моїй посаді голови громадської ради, або будь-який тиск на адміністрацію, або шантаж , я готовий вийти з громадської ради заради встановлення істини, – зазначив Іван Фіцай