Через технічні неполадки на Закарпатті призупинили обробку даних на виборах президента

Через технічні неполадки на Закарпатті призупинили обробку даних на виборах президента

На Закарпатті станом на 8 ранку обробка даних на виборах президента призупинена через технічні проблеми. В ОВК 68 наголошують, що через велике навантаження на сайт ЦВК відбувається зависання системи, тому вони фізично не можуть вносити дані в комп’ютер. Сподіваються, що проблема короткострокова і вже найближчим часом робота буде відновлена.

Станом на ранок опрацьовано результати із 76 дільниць, всього їх є 140. Трійка лідерів по області дещо відрізняється від загальноукраїнського результату: 36,16% має Володимир Зеленський, 16,59 % за Юлію Тимошенко і 13,16 за Петра Порошенка.

Як повідомив у коментарі власному кореспонденту IA ZIK член ОВК Іван Гаджега, попри технічні негаразди, робота триває, люди з порозумінням ставляться до затримок і злагоджено чекають своєї черги. На обробку даних від кожної комісії вони витрачають по 15-20 хвилин, паралельно працюють з даними кількох комісій. Якщо система впорається з навантаженням, у другій половині дня в ОВК обіцяють оприлюднити остаточні результати голосування на Закарпатті.

Нагадаємо, що на виборах президента-2019 Закарпаття має найнижчу явку – всього проголосувати прийшло трохи більше 40 відсотків громадян. Найнижчі показники голосування в районах, де компактно проживають нацменшини, – пише ZIK.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *