Через респіраторні інфекції за минулий тиждень на Закарпатті госпіталізовано 319 людей

Через респіраторні інфекції за минулий тиждень на Закарпатті госпіталізовано 319 людей

За минулий тиждень на території Закарпатської області зафіксували звернулося 8 281 особа, показник захворюваності становить 657 на 100 тис. населення і перевищує визначений епідемічний поріг на 21%. Реєструється збільшення кількості звернень у порівнянні з попереднім тижнем на 52% (на 2 835 випадків).

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою – 5 341 дитина віком до 17 років (65% від усіх захворілих) та 2940 дорослих (35%). Залишаються найвищими інтенсивні показники захворюваності серед дітей віком 5-14р. та 15-17 років, приріст захворілих у цих групах порівняно із попереднім тижнем на 73% та 65% відповідно. Найбільше зверталися за медичною допомогою діти у Свалявському, Мукачівському та Рахівському районах, м.Мукачеві (70% захворілих).

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 319 особи (4% захворілих). Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу А у 16 хворих, в т.ч 8 у дітей та 8 у дорослих (9 у м.Ужгород, 4 в Ужгородському та 3 в Берегівському районі).

Перевищені епідемічні пороги у Воловецькому, Міжгірському, Ужгородському, Березнянському, Мукачівському, Виноградівському районах та м.Ужгород.

Призупинено навчальний процес ще на тиждень у школах м.Ужгород, Ужгородського району, деяких навчальних закладах Волівецького району, школах Виноградівського, Міжгірського, Іршавського, Березнянського, Берегівського, Рахівського районів та м.Мукачева. Продовжено канікулярний період в школах Тячівського району до 08.02.2019.

Протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають, – повідомляє Обласний центр здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *