Через обрізання сухого гілля дерев в Ужгороді можливі відключення електроенергії

Через обрізання сухого гілля дерев в Ужгороді можливі відключення електроенергії

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» повідомляє про чергові планові роботи в Ужгороді цього тижня і можливі у зв’язку з цим відключення електроенергії з 9.00 до 17.00.

Так, сьогодні й завтра, 18-19 лютого, через обрізку сухих гілок дерев, що нависають над лініями електропередач, світла може не бути на вулицях Степана Разіна, Січових Стрільців, 128-ї Бригади, Данила Галицького, Олександра Блистіва, 18, 20. Також на вулиці Запорізькій – через роботи на трансформаторній підстанції.

У середу, 20 лютого, через обрізку гілок дерев можливе відключення електроенергії на Загорській (від Закарпатської до площі Віталія Постолакі). Роботи на трансформаторній підстанції вплинуть на перебої світла на вул. Антонія Годинки, Братів Тобілевичів, Комунальників.

У четвер і п’ятницю також проводитимуть обрізку гілок дерев, які нависають над лініями електропередач: через роботи 21 лютого можливі перебої електроенергії на вул. Героїв Крут, Василя Комендаря (від Василя Сурикова до Олександра Бородіна), пров. Спартака та 22 лютого – на вул. Руській та Лесі Українки.

За докладнішою інформацією звертайтеся до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0 800 50 16 20 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), за міським номером (0312) 61-94-94 (оплата за тарифами міського чи міжміського зв’язку).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *