Через незаконну вирубку дерев у «Парк Боздоський» службовим особам комунального підприємства Ужгородської міської ради загрожує кримінальна відповідальність

РубкаПрокуратурою міста Ужгорода внесено відомості в ЄРДР за фактом службової недбалості службових осіб КП «Парк культури і відпочинку «Боздоський» Ужгородської міської ради.

Як повідомив в.о. прокурора міста Ужгород  Сергій Красноголовець, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконної порубки дерев і чагарників в межах контуру об’єкту природно–заповідного фонду – парку-пам’ятки садового-паркового мистецтва місцевого значення «Парк Боздоський» було виявлено понад 80 пнів від зрубаних дерев порід ясен, клен, вільха, бузина.

 

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено розрахунки шкоди, нанесеної державі незаконним вирубуванням дерев в межах території природно–заповідного фонду – парку-пам’ятки садового-паркового мистецтва місцевого значення «Парк Боздоський»- вона становить понад 73 тис грн.

 

Крім того, згідно матеріалів проекту землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду «Парк Боздоський» знаходиться під охороною, збереженням та  обслуговуванням у КП «Парк культури і відпочинку «Боздоський» Ужгородської міської ради згідно охоронного  зобов’язання, виданого державним управління екологічних ресурсів в Закарпатські області у 2005 році.

 

За санкцією  ч.1 ст.  367 КК України – службова недбалість передбачене покарання до трьох років обмеженням волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *