Через негоду на Закарпатті знову падали дерева

Через негоду на Закарпатті знову падали дерева

Упродовж 04.12 та 05.12.2017 року, у зв’язку з погіршенням погодних умов, на території області відбулося падіння дерев на проїжджі частини доріг, а саме:

– о 08:25 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Стричава, б/н. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 08:55 – падіння дерева на проїжджу частину, за адресою: м. Ужгород, об’їзна дорога. Залучалося відділення АРЗ СП в складі 4 чол.

– о 09:25 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Ужгородський район, поблизу с.Камяниця. Залучалося відділення ДПРЧ-15 в складі 4 чол.

– о 10:25 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Кострино, б/н. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 12:05 – падіння дерева на проїжджу частину між м.Перечин та с.Зарічево, Перечинського району. Залучалося відділення ДПРЧ-1 в складі 4 чол.

– о 12:20 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Сіль, б/н. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 12:35 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: м.Ужгород, вул. Декабристів. Залучалося відділення АРЗ СП в складі 4 чол.

– о 15:55 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. М.Березний, вул. Ублянська. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 20:07 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Чорноголова. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 20:47 – падіння дерева на проїжджу частину траси за адресою: Мукачівський район, смт Кольчино, траса Київ-Чоп. Залучалося відділення ДПРЧ-18 в складі 4 чол.

– о 22:54 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. М.Березний, вул. Ублянська. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 00:14 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. М.Березний, вул. Ублянська. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 00:50 – падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Сіль. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

– о 01:14 – падіння 3-х дерев на проїжджу частину за адресою: м.Ужгород, об’їзна дорога. Залучалося відділення АРЗ СП в складі 4 чол.

Інформація У ДСНС України у Закарпатській області.

Фото zak-kor.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *