Через гроші голова Виноградівської райради сфальшував документи

Вчора, 4 лютого, на сайті Виноградівської районної ради з’явилося розпорядження Олега Любімова про скликання позачергової сесії. На сайті вказано, що документ був опублікований третього лютого, тоді як сам голова райради ще четвертого лютого запевняв журналістів, що не знає коли буде скликана позачергова сесія. Також “заднім числом” на сайті райради з’явився проект районного бюджету на 2014 рік.

До останнього голова райради Олег Любімов запевняв, що не погоджується з проектом районного бюджету, який пропонує державна адміністрація, через його непрозорість. Також він повідомив журналістів, що за законом проект районного бюджету має бути оприлюднений на сайті районної ради за 20 днів до прийняття рішення.

Через таку позицію Любімова голова районної державної адміністрації Михайло Кочіш вчора, 4 лютого, скликав прес-конференцію, на якій заявив, що всю відповідальність за неприйняття районного бюджету він покладає виключно на Олега Любімова. Також Кочіш зазначив, що Виноградівський район залишиться єдиним в області, де ще не прийняли бюджет на 2014 рік. Голова адміністрації висловив надію, що позачергова сесія районної ради все ж відбудеться до настання півночі.

Сесія справді відбулася ще 4 лютого о 17.00, депутати прийняли бюджет району на 2014 рік. Однак, розпорядження Любімова про скликання сесії, яке опубліковане на сайті районної ради, датоване 3 лютого. Очевидно, таким чином голова райради намагався надати більше легітимності “екстреній” позачерговій сесії.

виноградово

З’явився на сайті районної ради і проекту бюджету, який, за словами Любімова, мав бути опублікований за 20 днів до прийняття рішення. Проект опублікований під датою 28 січня 2014 року. На передостанній позачерговій сесії райради, що відбулася 31 січня 2014 року, Любімов не хотів розглядати питання бюджету через те, що проект бюджету не опублікований на сайті.

Як відомо, голова Виноградівської районної ради Олег Любімов є членом партії “Єдиний центр”.

виноградово2

 

Чорна Гора

1 коментар

Бизиля написав:

Юййй! Вже і до вас добрался тота чопська Ступачка! Тепер всім Ецунам піпець. Вона як овчарка слідкує що б все публіковалося на сайтах вчасно

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *