Через аварію на КПП “Ужгород” – транспортний колапс

Через аварію на КПП “Ужгород” – транспортний колапс

На КПП “Ужгород” було пошкоджено електричний кабель, через що на території пункту пропуску зникло освiтлення та, відповідно, зупинився процес пропуску автомобілів. Наразі люди знаходяться в заторі із мінімальним рухом черги уже понад 3 години, – повідомляє 0312.

Так, за словами чоловiка, що звернувся до редакції, вони питали митникiв про те, коли можна чекати на відновлення руху та навіть телефонували до Києва. Однак все ще черга рухається вкрай повiльно.

Журналiст 0312.ua звернувся по коментар стосовно ситуації, що склалася, до Алли Дацюк, речницi ДФС у Закарпатській області. Пiсля з’ясування деталей вона підтвердила факт пошкодження електричного кабелю та повідомила, що роботи по його вiдновленню тривають. Жінка стверджує, що кабель намагаються налагодити якнайшвидше. Робота займе ще кiлька годин. Вiдкрили чергову одну лiнiю, але вона просувається дуже вiльно.

У той же час, водiї та пасажири повiдомляють, що сходити в туалет за години затору неможливо, тiльки якщо повернутись на словацький пост. Люди не їли вже кілька годин. Ця ситуація застала багатьох зненацька.

Через затор на КПП “Ужгород” черга утворилась i на словацькiй митницi. Як видно на фото, автомобiлям фактично нема де зупинятися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *