Будь-які розрахунки з Росією можливі лише після припинення бойових дій російськими диверсантами – Стецьків

стецьків«Україна має припинити будь-які платежі «Газпрому» та іншим структурам Росії в умовах антитерористичної операції», – вважає Тарас Стецьків, координатор виборчої кампанії кандидата в Президенти Анатолія Гриценка по Західній Україні. Так Стецьків прокоментував заяву російського прем’єр-міністра Дмітрія Мєдвєдєва про переведення України на «передоплату» за газ.

«Україна має призупинити всі платежі агресору, який веде терористичну війну проти наших військ, вбиває і катує наших громадян, уже завдав нашій економіці трильйонних збитків тільки за окупацію Криму. Проводячи якісь розрахунки за газ, наші уряд і державні компанії фактично фінансують війну проти українського народу», – сказав Тарас Стецьків.

Будь-які розрахунки з Росією, вважає Стецьків, можливі лише після припинення бойових дій російськими диверсантами та відшкодування Росією збитків за вторгнення в Україну.

«По-перше, будь-які фінансові транзакції на користь «Газпрому» або інших компаній, контрольованих урядом Російської Федерації, допустимі лише після того, як цей уряд виведе з України всі свої диверсійно-терористичні групи, припинить постачати їм озброєння й гроші. По-друге, уряд Росії має відшкодувати всі, наголошую, всі збитки, завдані Україні окупацією Криму та вторгненням на Донбас. За оцінками нашого уряду, лише через втрату кримського півострова Україна зазнала збитків на 950 мільярдів гривень. І це без урахування вартості нафтогазових родовищ чорноморського шельфу, упущеної вигоди тощо. Не може бути так, що «Нафтогаз» і держбюджет України щотижня фінансують Москву «живими» платежами за газ ­– а вона наші збитки, можливо, відшкодує десь у майбутньому, взаємозаліками, після років міжнародних арбітражів і переговорів», ­- зазначив Тарас Стецьків.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *