Doc.ua запис до лікаря

Брати Балоги жодного разу не виступали в парламенті

Брати Балоги жодного разу не виступали в парламенті

балоги2Про це у своєму блозі на Українській правді пише журналіст Сергій Андрушко
До двох братів Балог – Віктора і Павла – у наступному парламенті може долучитися ще один – Іван. Віктор і Павло, відповідно до сайту ВРУ, так і не змогли скористатися своїм правом і виступити чи зробити хоча б одну репліку за час свого депутатства.

Утім, шанси у них ще є протягом останніх кількох тижнів роботи старого Парламенту. Відповідно до передвиборчих програм братів Балог, усі вони хочуть відправити воюватив АТО працівників міліції, СБУ та прокуратуруи. Павло Балога: “Буду добиватися, щоб у першу чергу на Схід йшли служити працівники МВС, СБУ та прокуратури”. Іван Балога: “На службу мають призиватися, у першу чергу, ті, хто має досвід і навички володіння зброєю – працівники МВС, СБУ та прокуратури”. Віктор Балога: “На Сході мають воювати не 18-річні хлопці, а ті, хто має спеціальну підготовку та досвід – насамперед працівники правоохоронних органів”.

Зате Віктор Балога не вилазить з Фейсбука і дає в ньому поради на всі випадки життя.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Брати Балоги жодного разу не виступали в парламенті”

  1. А для якого біса, коли у Віктора Івановича є щоденна трибуна-фейсбук, звідки він “героїчно” веде власну пропаганду та критикує тих, хто не згоден з ним.
    А взагалі брати Балоги мають подати особистий приклад-поїхати на передову в АТО і створити власний батальйон “Завидово”. Нехай повоюють по=справжньому, область без них справиться!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *