Близько 400 закарпатців призвуть на строкову військову службу протягом жовтня – грудня 2020 року

Близько 400 закарпатців призвуть на строкову військову службу протягом жовтня – грудня 2020 року

Про це у понеділок, 28 вересня у прес-центрі Закарпатської обласної державної адміністрації повідомив начальник відділу комплектування (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Закарпатського обласного комісаріату підполковник Юрій Величканич під час брифінгу, присвяченого організації та проведенню осіннього призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році.
Голова призовної комісії, перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба розповів, що як і у попередні роки громадян призиватимуть до лав Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної Прикордонної Служби України та Державної спеціальної служби транспорту України.
Юрій Величканич повідомив, що на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Відстрочку ж можуть отримати особи за сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
«Термін проходження служби складає 18 місяців, для тих хто має повну вищу освіту — 12 місяців. При призові на строкову військову службу всі, хто у складі команди буде направлений до військової частини, отримають одноразову грошову винагороду у розмірі 3842 грн. та 370-450 грн. (в залежності від посади) щомісячного грошового забезпечення», — розповів Юрій Дмитрович, — «За порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством».
Військовий також наголосив, що громадяни, призвані на строкову військову служба у жодному разі не залучатимуться до проведення Операції об’єднаних сил на територіях Донецької та Луганської областей, – інформує аресслужба Закарпатського ОВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.