Блискуча перемога студентів-піаністів Ужгородського інституту культури на Міжнародному фестивалі «MOMENT OF GLORY»

Блискуча перемога студентів-піаністів Ужгородського інституту культури на Міжнародному фестивалі «MOMENT OF GLORY»

Студенти – піаністи Ужгородського інституту культури і мистецтв здобули блискучу перемогу на ХІ-му Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «MOMENT OF GLORY», що 8-9 лютого проходив у столиці – м. Києві. Туди з’їхалось чимало учасників – професійних музикантів з передових українських вишів та з-за кордону, зокрема, з Білорусії, країн Прибалтики та інших.

Не менш представницьким було і саме журі, до складу якого увійшли заслужені діячі культури України, композитори, виконавці, високопрофесійні педагоги творчих вузів.

У старшій віковій категорії лауреатом І-го ступеня (інструментальний жанр, соло, фортепіано) стала Вероніка Ленарт, випускниця бакалаврату. У середній віковій категорії (інструментальний жанр, соло, фортепіано) лауреатом ІІ-го ступеня стала студентка спеціальності «Музичне мистецтво» Аліна Буцько. Переможниці фестивалю – конкурсу «MOMENT OF GLORY»- Вероніка Ленарт та Аліна Буцько є студентками викладача- методиста фортепіано Мирослави Ліхтей.

Перемоги такого рівня не є випадковими у педагогічній практиці Мирослави Максимівни. Підготовлені нею солісти та фортепіанні ансамблі не раз ставали переможцями всеукраїнських музичних конкурсів. Стані Крістіна, Ваш Катерина, Еніка Балог – це талановиті вихованці Мирослави Максимівни, здобутками яких вона особливо пишається.

Народна мудрість каже: «Який садівник- такі й троянди». Сама Мирослава Максимівна окрім того, що є викладачем – методистом фортепіано з чималим педагогічним досвідом та рясним методичним доробком (23 роки очолювала циклову комісію фортепіано, автор трьох навчально – методичних посібників, великої кількості методичних розробок та рекомендацій) має іще й великий досвід виконавця сольних фортепіанних творів. А ще вона – неперевершений концертмейстер, якому в різні часи доводилось успішно працювати з іменитими корифеями хорової музики, гастролювати та перемагати на різноманітних музичних олімпіадах в Україні і за її межами. Якщо зважити папку, куди Мирослава Максимівна складає свої Почесні грамоти й дипломи,- мабуть потягне на кілограм, та справжня вага, значимість її педагогічного внеску у справу підготовки спеціалістів у галузі культури- безцінна!
Дирекція та педагогічний колектив щиро вітають свою колегу- Мирославу Ліхтей та її учениць- Вероніку Ленарт та Аліну Буцько з чудовими результатами та перемогою. І нехай звичними у їх професійній діяльності стануть MOMENTS OF GLORY!
Олена Надворна

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *