Doc.ua запис до лікаря

Бібліотекарі з Ужгорода підкорили найвищу гору України

бібліотекарі-ГоверлаДо Всеукраїнського дня бібліотек працівники Закарпатської обласної універсальної наукової бібілотеки ім. Ф.Потушняка вирішили здолати найвищу гірську точку України.

Рахів зустрів нашу бібліо-компанію зливою, туманом та температурою повітря +8 градусів, але ці складові не зменшили нашого ентузіазму та рішучості підкорити гору.

Групою в 20 чоловік в командному складі бібліотекарі дружно йшли вперед до поставленої мети, адже в усіх нас була основна місія – донести Прапор бібліотеки і встановити його на Говерлі, а також організувати буккросинг для туристів, які піднімаються на вершину. Холодний вітер, вологий туман та пронизуючий мороз тільки підсилювали наше бажання виконати поставлене завдання. Протягом півтори години підйому нам відкривались неймовірні гірські краєвиди. І от , нарешті вона,  така омріяна, найвища гірська точка України. З вигуками «Слава Україні!» ми колективно забігли на вершину, не відчуваючи болю та втоми у тілі від пройденого шляху. Прапор Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка було встановлено під урочисте хорове виконання  бібліотекарями головної книгозбірні області Державного Гімну України. Книги для букросингу організовано доставлені на Екологічний пункт «У підніжжі Говерли». Ми щиро сподіваємось, що вони стануть в нагоді туристам, які будуть перечікувати в цьому пункті зливи та грози.

Колеги з Рахівської районної центральної бібліотеки допомогли організувати ужгородцям подорож, а також стали провідниками та нагодували смачнющим обідом.

На завершення подорожі одноголосно було вирішено на Говерлі не зупинятись і в майбутньому підкорити ще багато вершин, в тому числі і гірських, – повідомляє прес-служба Закарпатської обласної бібліотеки.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *