Берегово заполонили “озброєні” люди (фото)

26 жовтня мешканці двох районів Берегова, Чопівки (парк Перені) та вул. Мужайська (від міської поліклініки до стадіону «Меблевик»), можна було побачити людей із сокирами, пилами, вилами, сміттєвими пакетами.

Причиною появи таких «озброєних» інструментами берегівчан став осінній суботник. Попри вихідний день мешканці вищезазначених районів міста активно приєдналися до громадського заходу, ініційованого мерією та зокрема міським головою Золтаном Бабяком.

Так, у парку Перені мешканці району Чопівки взялися рубати кущі, виривати галуззя, збирати опале листя та сміття. Відходи грузили на причіпи, які надало ТОВ «Берег Вертікал» для акцій.
Зокрема долучилися до суботника і заступники міського голови Михайло Ляшко та Вячеслав Гладун, а також секретар ради Віталій Кайнов. Найбільшою проблемою для прибирання у цьому районі стали густі зарослі, поміж якими виднілися пластикові пляшки та інший непотріб.

Територію стадіону «Меблевик» прибирали працівники міської ДЮСШ на чолі з Олегом Петрушкою. А мешканці п’ятиповерхівок, що височіють поруч, цілими сім’ями вирішили дбати про власні двори. Берегівчани збирали листя, поралися на клумбах, прочищали від заростів території біля гаражів. А дітлахи радо допомагали їм. Тут зібрали десятки мішків з листям та сміттям, що були вивезені з території на причіпах. Звісно міський голова Золтан Бабяк також долучався до суботника та навідувався в обидва райони акції..

Цікаво, що 28 жовтня у місті планують організувати екологічну акцію з посадки дерев. Отож, небайдужим берегівчанам пропонують за можливості посадити дерева біля своїх осель! До корисної акції можна долучатися всією родиною — це стане позитивним уроком для будь-якої дитини та прикладом для більш лінивих сусідів:-) Нагадаємо, нещодавно по вул. Бетлена за участі міського голови посадили десятки молоденьких берізок

зарослі3зарослі5 зарослі4 зарослі2 зарослі зарослі6

beregszasz.com.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.