Берегівський водоканал «каратиме» боржиків смородом

водоканалПокарання смородом каналізації за несплату послуг обіцяють боржникам у берегівському «Водоканалі Карпатвіз».

Через значні борги споживачів за надані послуги ТОВ «Водоканал Карпатвіз» не може виконувати власні фінансові зобов’язання. У свою чергу, напередодні нового року, для спонукання боржників погасити заборгованість за послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з «чистим» сумлінням зустріти Новий рік, починаючи з 25-го листопада водоканал  відключатиме боржників від мережі централізованого водовідведення.

Сучасні технології дозволяють здійснити відключення не заходячи до квартири споживача та не зачіпають інтереси сумлінних споживачів, адже відключаються окремі квартири, а не під’їзди чи будинки. Почнеться відключення, яке заплановене вже на найближчі тижні, з помешкань, де жителі мають найбільшу заборгованість, що накопичувалася роками. Далі відключатимуть тих споживачів, що накопичили заборгованість понад 500 грн, або вже понад півроку не оплачували послуги.

Відновлюватиметься водовідведення лише за умови повної сплати боргу і вартості повторного підключення. У іншому випадку, каналізаційним смородом доведеться дихати як йому, так і його сусідам. У кожному разі, усім споживачам послуг ТОВ «Водоканал Карпатвіз» варто з’ясувати свої справи з підприємством — перевірити стан розрахунків та в разі наявності заборгованості погасити її, або ж принаймні звернутися до Товариства й укласти договір на реструктуризацію боргу.

beregszasz.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.