Берегівський бюджет недоотримав 3,5 млн. грн.

Сьогодні, 6 серпня, у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Тут було розглянуто 49 питань та заслухано голову Антимонопольного комітету в Закарпатській області.

берегово

Розпочалося засідання виконкому з хвилини мовчання в пам’ять заступника міського голови Олександра Гладуна який пішов з життя 16 липня.

Першою доповідала начальник фінансового управління Наталія Данкай. Вона звітувала про виконання міського бюджету за І півріччя. За цей період місцевий бюджет не доотримав 3,5 млн. грн.. В основному причина недоотримання зумовлена закриттям заводу «Flextronic», який приносив місту майже 9 млн. грн. Також було оголошено, що спецфонди виконуються добре, а саме 70%. Кредитна заборгованість у місті 2,5 млн. грн., а по спецфонду — близько 2 млн. грн. Звіт на виконкомі затвердили, а також повідомили, що територію колишнього заводу «Flextronic» розглядатимуть декілька інвесторів.

Головному архітектуру Івану Івановчику  доручили зібрати матеріали по всім в’їздам в місто, щодо наявності там естетичної архітектурної позначки з назвою міста. Архітектор підготовить звіт про те, де такі є, де потребують ремонтних робіт, встановлення по-новому чи взагалі відсутні.

Також до головного архітектора було прохання за тиждень облаштувати автобусну зупинку в районі поліклініки. Таким чином усі 49 питань позитивно прийняли. На закінчення порядку денного слово взяв голова Закарпатського територіального відділення антимонопольного комітету України Павло Калинич. Він ознайомив присутніх з антимонопольним законодавством та функціями комітету. А також розповів про порушення добросовісної конкуренції на Закарпатті.

http://www.beregszasz.com.ua

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.