Берегівських підприємців шантажують

базарВидання “Трибуна” повідомляло про конфлікт громади Берегова, зокрема місцевих підприємців з представниками партії ЄЦ, зокрема, з депутатом Берегівської міськради, директором об’єднання ринків “Сільгосппродукти” Володимиром Трикуром.

Підприємці заявили, що міський ринок від громади міста був відібраний в результаті незаконного судового рішення. Через це бюджет Берегова недоотримує 6 мільйонів гривень на рік, які так необхідні місту у цей скрутний час і  ці кошти підприємці хочуть  платити на розвиток міста, а не в кишеню комусь.

На даний момент з боку пана Трикура розпочався відвертий шантаж незгідних. Володимир Трикур особисто викликає всіх підписантів і пропонує відмовитися від заяви на ім’я голови Закарпатської ОДА. Підприємці-угорці навіть не розуміють, що їм дають підписувати. Окремим підприємцям погрожують заборонити торгувати на ринку.

На зауваження підприємця Маргарити Ольшенковської, що новообраний Президент України обіцяє зламати усі старі корупційні схеми директор ринку заявив: “Чого Порошенко вас до себе не забере?”.

Простетувальники обіцяють розмістити намет в центрі Берегова, щоб привернути увагу до проблеми. Адже земля комунальна, будки підприємців, а кошти збирає Трикур. Ще й говорить неправду людям, що якщо ринок буде належати місту то його закриють.

За ці кошти місто зможе ремонтувати дороги, закупити маршрутки, які безкоштовно перевозитимуть пенсіонерів. Для місцевих мешканців, що вирощують власну продукцію буде встановлена пільга при сплаті збору. Адже тільки власники металевих будок, а їх близько 260 сплачують по 600 гривень на місяць.

Звернення вже тиждень в Закарпатській ОДА, а реакції поки ніякої. Надіємось, що проблема вирішиться на місцевому рівні і не потребується втручання Генпрокурора.

Берегівчани це ваші гроші, підтримайте своїх підприємців.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Берегівських підприємців шантажують”

  1. Дуже было бы добре, если про нинешной проблеми, написали бы на венгерскому Языку, чтобы было понятно всим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *