Категорії Новини

Берегівських дітей відвідали благодійники

В Берегово приїхав колектив з добродійного проекту «Подаруй надію». В центрі міста біля головної ялинки розпочалася розважальна програма для дітей.

Запальна музика, аніматори у веселих костюмах лева, мурахи, сумоїста, активні конкурси, подарунки та співи створювали різдвяну атмосферу для дітей та їх рідних. А їх цього дня біля місцевого Будинку культури зібралося чимало.

Керівник проекту «Подаруй надію» Роман Голованов та заодно ведучий дитячої шоу-програми аж ніяк не давав юним берегівчанам мерзнути, адже малеча водила хороводи та робила зігрівальну зарядку. Також усі охочі могли випити безкоштовного гарячого чаю.

Цікаво, що на початку розважальної частини діти могли взяти безпрограшний білет з унікальним номером. Далі це дало власнику лотереї можливість, методом «сліпого» жеребкування виграти приз, серед яких м’які іграшки ручної роботи, пазли, канцелярські прилади, набори шапок з рукавичками та багато інших цікавинок. Отож, хороший настрій та позитивні емоції отримали десятки діточок. Також позитивну атмосферу створили й різдвяні «олені», які заспівали святкову пісню.

Варто зазначити, що допомогти благодійникам відгукнулися та із задоволенням згодилися «Подарувати дітям Різдво» й берегівські підприємці. Це зокрема Наталія Габор («Сонячний промінь») та магазин «Монте Карло» (біля центрального світлофору). За ініціативи пані Наталії батьки трьох десятків дітей дітей, які були присутні біля ялинки ще й отримали безкоштовно свіжі хлібини. А «Монте Карло» щиро надав сучасні іграшки для маленьких берегівчан.

Та одним з основних моментів свята від проекту «Подаруй надію» стало нагородження переможців спільного з нашим видання конкурсу, який було оголошено серед 1–4 класів шкіл Берегова, на найоригінальнішу ялинкову прикрасу. За умовами творчого змагання потрібно було створити оригінальну, самобутню та «добру» іграшку для святкової ялинки. У результаті ми отримали більше сотні дитячих виробів, які, наголошуємо, усі виявилися дуже цікавими. Тому обирати переможців було надзвичайно важко! Однак було враховано оригінальність, несподіваність виконання та матеріал прикраси. Так, свої цінні призи (кожен з них містив якісні іграшки від BUKOWSKY, настільні ігри, канцелярські предмети та інші цікаві речі) отримали: Олександр Ленарт (ЗОШ № 5, 1 місце), Балог Ондраш (ЗОШ № 1, 2 місце),Желобанова А. (ЗОШ № 5, 3 місце), Доріна Фурман (ЗОШ № 10, 4 місце), Томаш Пап (ЗОШ № 7, 5 місце), Лайош Вейг (ЗОШ № 3, 6 місце) (фото іграшок будуть опубліковані трішки пізніше). Додаткові призи отримали й учні з ЗОШ № 1, 4, 5. Та, аби інші юні «майстри» ялинкових прикрас могли отримати нагороди, Роман Голованов запропонував створити спеціальні «фотоальбоми» в групах соціальних мереж проекту «Подаруй надію» та нашого видання, де можна буде проголосувати за дитячі вироби. Про подробиці повідомимо найближчим часом.

Після нагородження бажаючі могли отримати незмінні атрибути різдвяно-новорічних свят – мандаринки та сфотографуватися біля міської ялинки.

 

beregszasz.com.ua

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *