Берегівську газету “атакують” депутатки від ЄЦу

 БереговоЗникнути газета міської ради може через події на останній сесії мерії, адже депутати “Єдиного Центру” не підтримали програму фінансування газети.

Мотивацій цього вчинку жоден з депутатів не надав. А одна з депутатш просто сказала: “бо не хочемо”. Як розповів один із працівників газети “Берегово” (проте ім’я він просив не називати, адже не хоче позбутися своєї роботи), то за останній час вона переходить під вплив депутатів від “Єдиного Центру” Світлани Чірібан.чирибан3

Депутатша навідується до редакції газети не менш одного разу на тиждень. Перевіряє усі статті і якщо там знаходить, щось не вподобане їй, під погрозами просить молодого головного редактора Тетяну Сойму зняти це із публікації. Варто зазначити, що ця пані входить і до редакційної ради, яка засідає кожного тижня, проте ніколи не відвідує засідання.

Також депутати “Єдиного Центру” майже на кожен номер готують запити про спростування однієї чи іншої статті. Кожного разу у депутатів є претензії до діяльності газети. А цього разу зовсім пішли чутки, що Світлана Чірібан зі своїми однопартійцями хочуть покласти свого головного редактора та своїх журналістів, а теперішній колектив звільнити.

Як бачимо депутати, які не відстояли спорткомплекс “Закарпаття”, які нещодавно могли залишити бюджетників без зарплатні, тепер добралися і до міської газети “Берегово”.

22 грудня на черговій сесії депутати повторно вирішуватимуть долю газети, яка є особливо популярною серед літніх людей. Цікаво, чи  ЄЦ знову знехтує пенсіонерами та чи зробить колектив газети безробітнім?

Іван Слюсаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *