Берегівські депутати продуктивно попрацювали на сесії

Сьогодні, 5 липня, об 11.00 у залі засідань Берегівської міської ради зібрались 28 депутатів, голова Берегівської райради Юрій Кноблох, голова РДА Володимир Гулянич, міжрайонний прокурор Іван Зарева, депутат облради Степан Медвідь, представники ЗМІ та інші запрошені на 25 сесіюміськради VI скликання.

бабяк

Порядок денний сесії складався з 46 питань: 30 – основних і 16 додаткових. Перед початком голосування міський голова Золтан Бабяк представив аудиторії нового начальника управління освіти Мар’яну Пилипенко. Далі депутат Йосип Пфейфауф оголосив звернення до прокуратури щодо забудови берега Верке в районі УСБ «Закарпаття», зокрема його слова стосувалися наслідків будівництва: забруднення відходами води каналу. З цього приводу було запропоновано створити тимчасову комісію.

Окрім цього були оприлюднені депутатські запити щодо завершення реконструкції вул. Кутузова, В. Гуци – Мужайської та вул. Шкільної, де розмістили «лежачого поліцейського» і нахабні водії почали виїжджати на узбіччя. Турбувала депутатів і засміченість Верке у районі мосту біля поліклініки. А Йосип Галайда, директор ТОВ «Карпатвіз», попросив депутатів та правоохоронні органи взятися за вирішення проблеми розкрадання каналізаційних люків. Обговорили на сесії і роботу ПАТ «Закарпатгаз», а саме пошкоджені тротуари та узбіччя після ремонтних робіт працівників товариства. Окрім цього мер міста зачитав звернення Едуарада Пуканича про вхід до депутатської фракції Партії регіонів. На останок депутати прийняли рішення про звернення до нардепів Іштвана Гайдоша та Івана Бушка щодо сприяння затвердження Верховною Радою України постанови про святкування 950-річчя з дня заснування міста Берегова, яке  відбудеться 27 вересня2013 року.

Першими з порядку денного депутатський корпус взявся розглядати економічні питання. Зокрема на сесії прийняли рішення про затвердження ставки збору за місця для паркування транспортних засобів. Проте, як наголосив доповідач,  наразі таке рішення суттєво не впливає на поточне становище у цій сфері. Ставки туристичного збору також залишаться на рівні минулого року, тобто 1%. Підтримали голосуванням і рішення про визначення чисельності та затвердження персонального складу виконавчого комітету Берегівської міської ради. До комітету входитимуть 31 член.

Далі Наталія Данкай попросила депутатів підтримати проект рішення про внесення змін до рішення міської ради № 1284 «Про міський бюджет на 2013 рік». Зокрема, на благоустрій каналу Верке в межах міста заплановано 40 000 грн, майже 198 тис. грн. – на реконструкцію ДВНЗ № 16, близько 49 тис. грн. виділять на забезпечення шкіл сучасним інвентарем.  Під час розгляду вже проекту рішення про видатки на розвиток міста також йшлося про облаштування території відпочинку ЗОШ № 4.  Далі депутати пакетом прийняли ряд земельних питань. Після закриття сесії, міський голова Золтан Бабяк подякував голові райради Юрію Кноблоху за «ґаздівську» роботу, виконану зокрема на території міста.

Берегсазньюс

берегово

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *