Берегівчани уникають нових велопаркавок (ФОТО)

Майже тиждень минув з того часу, як у Берегові встановили нові велопарковки подаровані угорським містом-побратимом Гойдубосормень.

Сьогодні наше видання вирішило поглянути, чи звикли берегівчани до «новинок». Проте, як виявилося, усі паркінги чомусь пусті. Люди віддають перевагу вже звичним смітникам, стовпам, дорожнім знакам та навіть парканам.

Пан Бейло, який саме в цей час закривав свій велосипед на дорожній знак, пояснив, що навіть не міг додуматись, що ця металева форма може бути велосипедною стоянкою. Також берегівчанин повідомив, що вже пенсіонер і не в змозі нахилятися, аби причепити замок на колесо, тож вважає їх не дуже зручними для себе. Пан Степан свій велосипед лаштував біля реформатської церкви на стару радянську парковку. Розповів, що він підтримує оновлення міста, але чіпляє свого двоколісного друга за звичкою на стару. «Здається, треба трохи часу і люди звикнуть, — сказав Степан».

Тож, поки що до нових паркінгів велосипедисти нашого міста та району тільки придивляються, але сподіваємося, що вже скоро люди звикнуть та радо користуватимуться до «новинками».

велопарк

beregszasz.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *