Берегівчанки заблокували дорогу до популярних курортів

пікет-БереговоСьогодні зранку, о 9:30 в селі Балажер Берегівського району близько 40 жінок перекрили дорогу, яка веде до популярних курортів – термального комплексу «Косино» та озеро в селі Дийда. Жінки висловлюються проти того, що їх чоловікам надійшли повістки до військкомату. Загалом з села планують мобілізувати 16 чоловік. Загальна кількість мешканці села – 816 чоловік. На місце події виїхали працівники військкомату, які намагалися переконати місцеве населення не блокувати дорогу. В селі вже утворилася кілометрова черга – більшість туристів з інших областей України, які в ці дні планували відпочити на курортах Берегівщини.

2 comments

Українець says:

Це все фінансує і організовує депутат Верховної Ради України Гойдош Іштван, а також угорська партія УМДС. Пора цього ригівського бандита позбавити недоторканості й посадити.

Віктор says:

Інакше як стадом ці зборища назвати не можна.Сьогодні вони не пустили людей на відпочинок-завтра ті хто не доїхав розкажуть іншим. Через якийсь час ці мешканці будуть смоктати палець, тому що не приїдуть туристи і не будуть у Закарпатті витрачати гроші.Вся Берегівщина влітку живе із цього.Де здоровий глузд? Слава дурням.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *