Doc.ua запис до лікаря

Бдагодійний фонд з Рахівщини спростовує інформацію про афери з грошима

грошіРедакція “Трибуни” у відповідь на статтю Влада Рахівщини “аферить” з грошима благодійного фонду отримала лист-спростування, заради об’єктивності висвітлення теми надаємо його повному обсязі.

Днями на  вашому сайті з’явилась публікація «Влада Рахівщини «аферить» з грошима благодійного фонду, під якою підписався пан Микола м.Рахів і яка час від часу повторюється на facebook.com  сторінці Кокіш-Мельника Миколи. Щодо сторінки в facebook.com  це звичайно окрема тема, яка не стосується вашого видання.

Шановні працівники редакції,  я як голова фонду, не можу  і не маю права проігнорувати таку публікацію в адрес нашої організації. Адже в статті  наводяться неправдиві дані  і своєю публікацією Ви розповсюджуєте невірну інформацію про діяльність нашого фонду, таким чином порушуєте наше право на виконання  статутних завдань та проводження благодійної діяльності.  Коментувати безглузді вислови та вирази вищезгаданого пана Миколи Рахів, я звичайно не буду.  Хотіла зупинитися на іншому.  В цей важкий для нашої країни час, є   набагато більше потрібніших  справ, ніж  ті чим займаються так звані «захисники революції Гідності»  яким платять гроші за подібні публікації,  а тому наполегливо  прошу  Вас, публікувати перевірену інформацію. Що стосується роботи фонду у межах проведення благодійної акції «Допоможи Українській Армії» на підставі якої і було залучено школи та дитячі садочки Рахівського району, то можу сказати Вам, що термін її проведення  ще не закінчився. Згідно рішення  термін проведення акції триває 30 днів, а саме з 1.9.2014 до 30.9.2014року. Звіт про надходження, використання та залишки будуть складені та оприлюднені після  15.10.2014 року.

 

Голова БО БФ «ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ РАХІВЩИНИ»                          Н.В.Айб

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Бдагодійний фонд з Рахівщини спростовує інформацію про афери з грошима”

  1. Ха ха, за діяльність так званого “благодійного” фонду на днях викладуться паперові докази!!! І це, шо написав Кокіш-Мельник це буде семічки!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *