Балозі “шиють” сепаратизм (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст з Ужгорода Іван Данацко (орфографія і стиліситка збережені).

Зараз в ЗМІ багато слів про АТО, війну, патріотизм та сепаратизм і багато іншого. Як нам простому народу розібратися, тому-що виходить так, що одному сепаратизм іншому патріотизм і навпаки.
До мене в наметове містечко приходять багато людей, які вказують, що вони зовсім не розуміють, що показує телебачення і пише преса. Так як ті, що вчора кричали ПР і комуністи погані, зараз з ними “цілуються” і ділять владу.

Угорський турул над Мукачівським замком. Імперський символ тисячолітньої окупації Закарпаття. Встановлено за сприяння Балог.
Угорський турул над Мукачівським замком. Імперський символ тисячолітньої окупації Закарпаття. Встановлено за сприяння братів Балог.

Я був на Майдані під час вбивств мирних, беззбройних людей, під час скидання влади Януковича, як нам говорилось, що це все є створення умов для розбудови держави в форматі дотримання законів, влади без корупції і це було ПАТРІОТИЧНО. А зараз коли ми побачили, що в державі нічого не помінялось, а стало ще гірше, війна, виросли ціни на пальне, газ, електроенергію та інше, а ми з цим не згідні і розбили намети на Народній площі в Ужгороді, так ми стаємо СЕПАРАТИСТАМИ.
На Сході акції проходили під прапором іншої держави (Росія) – це сепаратизм, а в нас в Ужгороді під прапором другої держави (Євросоюз) – це патріотизм.
балога іЯ втомився шукати відповіді на ці запитання відвідувачів і вирішив подати заяву в компетентні органи, щоб вони мені розтлумачили, як це називається ПАТРІОТИЗМ або СЕПАРАТИЗМ.
Тут на фото видно, як чоловік підтримує заклики до зміни державності в Україні, а це порушення крається законом, згідно КК України, ст. 110, ч. 3, 111 ч. 1.

Ми хочемо, щоб не було подвійних стандартів, а то Російський прапор СЕПАРАТИЗМ, а Угорський або Євросоюзу – ПАТРІОТИЗМ,
Слава Україні.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *