Балоги та Петьовка не вважають Росію країною-агресором (ФОТО)

Троє із мукачівських братів не з’явилися на історичному засіданні Верховної Ради, на якому Україна нарешті офіційно визнала Росію країною-агресором.

Як сказано на офіційному сайті Верховної Ради України, за  Постанову “Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором” проголосував тільки один із братів Балог – Віктор. Ні Івана, ні Павла, ні Василя Петьовки на засіданні Ради взагалі не було. Вочевидь, ці три політики не вважають голосування за це питання достатньо важливим, щоб з’явитися на робочому місці. Так само, як не вважають вони достатньо важливими і тисячі життів, які забрав північний агресор на Сході України. Мукачівським нардепам не вистачило совісті навіть для того, щоб подібним чином вшанувати пам’ять убитих співвітчизників.

Що вже казати про міжнародну спільноту, котра так довго очікувала на прийняття цього рішення?

Тепер лишається хіба що дочекатися чергового поста Віктора Балоги, в якому він спробує хоч якось виправдати своїх братів та показати їхній сьогоднішній вчинок у привабливішому світлі. Подивимось, які аргументи він зможе навести…

До речі не голосував за цю постанову і ставленик Балоги в Радикальній партії Ляшка Юрій Чижмарь. Ляшко за цього “козачка” в своїй команді отримав від закарпатського олігарха 3 мільйони доларів.

голосування

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *