Балогу притягнуть до відповідальності за сепаратизм

балога8 квітня Верховна Рада України прийняла закон, яким до Кримінального кодексу були внесені зміни. Крім посилення санкцій за сепаратизм, частину п’яту статті 49 викладено в такій редакції: “5. Давність не застосовується у разі вчинення злочинів проти основ національної безпеки України, передбачених у статтях 109-114-1.

Актуальним у цьому плані є поновлення справи за антидержавними подіями, які відбувалися  25 жовтня 2008 р. у м.Мукачеві на т.зв. «II Европейском конгрессе подкарпатских русинов». Цей з’їзд відбувся за фінансової підтримки теперішніх нардепів від ЄЦ Віктора Балоги та Василя Петьовки. На зборищі лунали заклики до окупації Закарпаття військами РФ.

СБУ, очолювана Наливайченком,  не захотіла тоді йти проти Голови Секретаріату Президента України Віктора Балоги і всі стрілки перевела на попа Димитрія Сидора, який був засуджений умовно.

Україна має знати “героїв”, що розпалювали сепаратизм на Закарпатті, тому у голови СБУ Валентина Наливайченка є шанс реабілітуватися перед історією і притягнути до відповідальності висопоставлених антидержавників.

Для нагадування публікуємо звернення адресоване йому у 2008 році.

Голові Служби Безпеки України
п.Наливайченко В.О.
Начальнику УСБУ в Закарпатській
області
п.Рахівському Ю.В.

Шановний Валентин Олександрович!
Шановний Юрій Васильович!

Патріотичні організації Закарпаття обурені сепаратистськими, антиукраїнськими, антидержавними подіями, які відбувалися  25 жовтня 2008 р. у м.Мукачеві на т.зв. «II Европейском конгрессе подкарпатских русинов».

На зібранні було здійснено ряд антидержавних заяв та звернень провокативного  характеру, ось одне з них : «Что в ответ на угрозы галицких националистов-террористов взрывать нефтепровод «Дружба» и газопроводы, русины ставшие гарантами беспрепятственного транзита, согласны на размещение сил быстрого реагирования с Европы и РФ на охрану транзитных мощностей на территории русинов на юг от Карпат», що фактично означає заклик до окупації невід’ємної частини України Закарпаття іноземними військами.

На зборищі були присутніми громадяни іноземних держав, зокрема, Чехії які також проголошували антиукраїнські заклики. За інформацією розповсюдженою у ЗМІ одним із спонсорів антидержавних дій у Мукачеві є Голова Секретаріату Президента Віктор Балога. У цій ситуації дивує позиція СБУ, якій була відведена роль пасивного спостерігача.
Вимагаємо притягнути до відповідальності осіб причетних організації антиукраїнського шабашу. У рамках кримінальної справи порушеної СБУ у червні 2008 р. допитати не лише «пішаків» в особі Сидора та Жупана, а й ініціатора сепаратистського руху Віктора Балогу.

Голова управи крайового товариства «Просвіта»                Федака П.П.

Голова ЗОО УРП«Собор»                                                    Ясінський Є.М.

Голова ЗОО ВО «Свобода»                                                    Куцин О.І.

Голова ЗОО НРУ                                                                    Черепаха О.В.

Голова секретаріату ЗОО КУН                                              Сачко О.М.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Балогу притягнуть до відповідальності за сепаратизм”

 1. Балога насере всім за такі публікації Будьте добрі не розпалюйте самі ворожнечу серед людей і не піартеся своїми дебілдьними публікаціями.

  • Розумнику хитрожопому
   Указом Президента України № 52/2008 від 28 січня 2008 року “Про призначення Ю.Рахівського начальником Управління Служби безпеки України у Закарпатській області” РАХІВСЬКОГО Юрія Васильовича призначено начальником Управління Служби безпеки України у Закарпатській області.

   Нагадаємо, що після Помаранчевої революції до призначення Віктора Януковича прем’єо-міністром України Юрій Рахівський працював начальником УМВС України в Закарпатській області.

 2. Балога В.І. єдиний “лі/пі(дер)”
  в області який весь час, з 1991року, є на плаву. Причина-слабість , безхребетність всіх НАС! Згуртуймось, об’єднаймо зусилля проти

  Балоги В.І., цього монстра, руйнівника всього доброго і св’ятого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *