Балога змінив риторику: “Янукович прийшов до влади демократичним шляхом”

Балога змінив риторику: “Янукович прийшов до влади демократичним шляхом”
балогаПолітичним кульбітам Віктора Балоги можуть позаздрити навіть найзатятіші супротивники. Сьогодні його спічрайтери видали черговий словесний міні-шедевр.
На думку народного депутата, сьогодні в Україні реформатором бути не вигідно.
 “З кожним роком все більше ловлю себе на думці, що проблема українців у самих українцях. Наша совкова ментальність якраз і є тією причиною, через яку ми досі не в Європі. Ми хочемо все і сьогодні. Ми хочемо все мати, але не працювати. Звідси така велика кількість людей, які свідомо йдуть на лохотрони типу МММ. І проблема не в самому Януковичу, чи його оточені, бо вони прийшли до влади демократичним шляхом. А в тому, що півкраїни мріє бути на їхньому місці”, – зауважив політик на своїй сторінці у Фейсбук.

“Через це будь-яка влада реформаторів приречена на провал – ніхто не буде терпіти їх 5 років. Нікому не потрібні хороші дороги завтра, по яких післязавтра поїдуть туристи і привезуть гроші. Потрібна висока пенсія сьогодні. Тому популісти приходять до влади і швидко втрачають довіру, бо не можуть виконати свої обіцянки. А реформатором взагалі бути не вигідно”, – констатує Віктор Балога.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.