Балога закликає блокувати урядовий квартал

майдан“Що отримав народ від закону про амністію? Поки що здобутки дуже сумнівні – бачимо, що окремих активістів по всій Україні цей закон “не стосується”. Отже, чи врятує він людей від судимостей – також велике питання. Зате створено ще один небезпечний прецедент – мирних мітингувальників можна бити і залякувати. А потім, у крайньому випадку, – видати закон про амністію”, – зауважив народний депутат.

“Шановні, право на мирний протест гарантоване Конституцією. Ніхто не має права застосовувати силу і ув’язнювати мітингувальників. І ніякий додатковий закон для цього не потрібен! Найкраща “амністія” для активістів – це покарання винних. Тільки це гарантує, що наступного разу мітингувальників знову не кинуть у СІЗО”, – додав він.

“Зрозуміло, що владу, яка в усьому звинувачує Майдан і “фашистів”, змусити покарати винних простим стоянням на вулиці не вийде. А для цього потрібно переходити до активного плану дій з блокуванням урядового кварталу, недопущенням роботи ВР. Досвід показує ща такі методи влада розуміє краще, ніж спроби домовитися через “амністію”. І головне у цій рутині не забути, що основна мета, через яку люди вийшли на вулицю, – це змусити Януковича підписати Асоціацію з ЄС, яка так “вигідна” Гаранту”, – наголосив Віктор Балога.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *