Doc.ua запис до лікаря

Балога зайнявся виборчим онанізмом (фото)

Закарпатський нардеп Віктор Балога не припиняє дивувати своїми публічними висловлюваннями з непублічного майданчика — своєї сторінки у «Фейсбуці». Так буквально сьогодні Балога, повчаючи український Уряд, вдався до нецензурщини і заговорив про… онанізм.

—  Партія «Народний фронт» пропонує нам створити армію, у якій буде 150 тисяч професіоналів і півмільйона підготовленого резерву, — пише Балога. — Прекрасна ідея. Головне – свіжа і нова. Люди на кухнях говорять про це ще з березня, а партія, яка має прем’єр-міністра, голову ВР і половину уряду, лише зараз до цього дозріла. Як народний депутат, готовий підтримати таку постановку питання обома руками. Але маю питання – де законопроект? Давайте, вносьте у сесійну залу і я перший піду агітувати за нього серед депутатів. Ми всі підтримаємо і разом подумаємо, де на це знайти кошти. А поки немає навіть законопроекту, ціна таким заявам – 3 копійки. Вибачте, друзі, але це називається виборчий онанізм.

балога

Можливо зауваження Віктора Івановича є і слушним. Однак, тут постають інші питання: де ініціатива з цього приводу самого Віктора Балоги? По-друге, варто задуматися над тим, чи має моральне право зараз повчати українську владу людина, котра працювала в уряді Азарова Міністром МНС, мала і має тісні зв’язки з головою Секретаріату Януковича Сергієм Льовочкіним та завдяки домовленостям із закарпатською обласною організацією «Партії Регіонів», просунула на посаду голови облради рідного брата Івана Балогу? Зараз же ця людина без жодних докорів сумління іде разом зі своїми трьома братами у верховну Раду…

Паралельно ж зі згаданою писаниною, із достовірних джерел, наближених до «сім’ї», стало відомо, що напередодні призначення Василя Губаля головою Закарпатської ОДА, Балога як стимул напередодні виборів купив йому позашляховик «VOLKSWAGEN Touareg», старотва ціна якого сягає від 60 тисяч доларів.

Інформаційне Закарпаття

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *