Балога вважає, що владу влаштовує ціна на російський газ

балогаНа думку політика, діюча влада не має права жалітися на кабальні умови газової угоди, якщо навіть не намагається їх оскаржити.

«Польща, Німеччина, Чехія, Словаччина, а тепер ще й Італія. Європейські країни одна за одною судяться з Газпромом і виграють, або отримують поступки в ціні на газ. Ми не судимося, не виграємо і знижок з доброї волі наші «брати» нам не дають. Бо сьогодні Україна чомусь переконана, що переглянути угоду з Газпромом не можливо, а колишні керівники газової галузі і різні «антиукраїнські вибори» продовжують отримувати преференції з кожного куба газу», – заявив Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбук

«Якщо так – значить, як не парадоксально, владу і всіх інших такий стан справ влаштовує. І не треба жалітися на «кабальні угоди», бо факти свідчать, що вони вам подобаються», – наголошує народний депутат.

Правда Віктор Іванович видно забув, що ціни на російський газ у сторону підвищення почав переглядати його патрон Віктор Ющенко, котрий хотів влізти в “тему” і стригти купони.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *