Балога включив дурня

Те що відбувається з підтопленням на Закарпатті, свідчить, що влада на місцях абсолютно не підготовлена до удару стихії, хоча вони, ці удари, відбуваються регулярно вже який десяток років. Цими вихідними через проливні дощі і рясне танення снігу в горах, почалися масові підтоплення будинків і прибудинкових господарств. Майже всі інформаційні портали Закарпаття наввипередки публікують фото і відео матеріали з місць стихійного лиха. Насправді, ситуація напружена, проте ще далека від катастрофічної.


Розбір польотів напевно вжевідбувся сьогодні вранці, але увечері вихідного дня на своїй сторіночці в соціальній мережі Фейсбук екс- міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога вже опублікував текст наступного змісту :

«В Закарпатті два дні йдуть дощі. І вже маємо не сильне , але підтоплення по деяких територіях.
На 2013 рік вперше за 10 років в бюджеті держави не виділено нічого на впровадження противопаводкових заходів по програмі Тиса. Всіх все влаштовує? Будемо далі плавати.»

  Мабуть, добродійник і “цар” усього  Закарпаття вирішив закосити  від відповідальності, та перевести  стрілки провини за декілька років провального управління своїм міністерством, на когось іншого.  Бо у воді по самісінькі вуха  знаходяться саме його виборці Мукачівського району, міста  Хуст де він переконував голосувати за свого братика Павлика і мером сидить його маріонетка, та обласний центр Закарпаття місто Ужгород  – в якому в мерське крісло  за вуха, і за підтримки чималих грошей  олігарха, в 2010 році Балога посадив  бездара Погорелова. До речі, у своїх міркуваннях у Фейсбуці Балога навіть цього свого ставленика “протягнув”: “Ужгород не входить в програму Тиса. В Ужгороді заливає від безлаберності місцевої влади і того, що всім все по барабану. Не чистять , не вбирають.”

Проте, без сумніву,  головне, що свербить у колишнього міністра –  гроші. Тому, наважуся  озвучити низку запитань:   А куди добродій, ви профукали протипаводкові гроші за програмою “Тиса” в 2011 – 12 роках?  Чому зараз всіх топить від щонайменшого дощика? Адже ви неодноразово відкривали і закривали цю прогаму, рапортували Азарову і Президентові про покращеннях на усіх фронтах.  І чи не саме  ці, вже конвертовані гроші  стали основою для підкупу виборців?

Віктор Злива

clipnews.info

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *