Doc.ua запис до лікаря

Балога відхрестився від 19 000 гектарів на Рахівщині

Балога відхрестився від 19 000 гектарів на Рахівщині

балога сокира“Приємно був вражений новиною про те, що моя сім’я стала щасливим власником лісів у Рахівському районі Закарпаття. А це, за інформацією Першого національного, немало-небагато – 19 тисяч гектарів мисливських угідь”, – пише Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбук

«Подарунок» серйозний. От тільки кого-кого, а мене у мисливці важко записати. Ніколи не відчував потреби у такому дозвіллі, як відстріл диких тварин і моїм політичним опонентам про це добре відомо. Тому я з чистою совістю письмово звернувся до Генерального прокурора з пропозицією перевірити брехливі дані, викладені в сюжеті Першого національного, та винести рішення на користь держави. Якщо сім’я Балоги отримала 19 тисяч гектарів – нехай відкривають проти мене кримінальне провадження. А якщо брехня – то нехай притягують посадових осіб державного телеканалу за наклеп і, я так розумію, корупцію. Бо з такими темпами продукування чорнухи державним телеканалом, не вистачить ні бюджетних коштів, ні ефірного часу. Доведеться воскрешати під ці завдання УТ-2″, – зауважив політик.

Ніби все логічно, але в нашій країні політики та чиновники записують нажите “непосильним” трудом майно на підставних осіб.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *