Балога відхрестився від 19 000 гектарів на Рахівщині

Балога відхрестився від 19 000 гектарів на Рахівщині

балога сокира“Приємно був вражений новиною про те, що моя сім’я стала щасливим власником лісів у Рахівському районі Закарпаття. А це, за інформацією Першого національного, немало-небагато – 19 тисяч гектарів мисливських угідь”, – пише Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбук

«Подарунок» серйозний. От тільки кого-кого, а мене у мисливці важко записати. Ніколи не відчував потреби у такому дозвіллі, як відстріл диких тварин і моїм політичним опонентам про це добре відомо. Тому я з чистою совістю письмово звернувся до Генерального прокурора з пропозицією перевірити брехливі дані, викладені в сюжеті Першого національного, та винести рішення на користь держави. Якщо сім’я Балоги отримала 19 тисяч гектарів – нехай відкривають проти мене кримінальне провадження. А якщо брехня – то нехай притягують посадових осіб державного телеканалу за наклеп і, я так розумію, корупцію. Бо з такими темпами продукування чорнухи державним телеканалом, не вистачить ні бюджетних коштів, ні ефірного часу. Доведеться воскрешати під ці завдання УТ-2″, – зауважив політик.

Ніби все логічно, але в нашій країні політики та чиновники записують нажите “непосильним” трудом майно на підставних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.